Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program ami a...

Samusaran kérdése:

Van olyan program ami a számítógépen belül teszi lehetségessé a képalapú keresést?

Figyelt kérdés
Sajna különben, több terra, viszonylag rendezetlen könyvtárak között kellene kutatnom, hogy egyáltalán fent van e a gépemen az adott kép, vagy a hozzátartozó teljes sorozat...

#képalapú keresés #kép össze hasonlító keresés #keresés kép alapján
2013. jún. 7. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:
A Picasa képszerkesztő, és rendszerező programban, van hasonló lehetőség. A beimportált képek közül kiválasztasz egyet, és az adott fotón szereplő személyt. Majd a program megkeresi az összes olyan fotót, amelyen az a bizonyos személy szerepel. Ez így biztosan működik, csak azt nem tudom, hogy csak személyekre tud rákeresni, vagy más szempontok alapján is.
2013. jún. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azt hiszem, hogy valami ilyesmit kerestem.
2013. jún. 7. 10:59
 3/3 anonim ***** válasza:

sikerült valamit alkotnod kérdező?


hasonló helyzetben vagyok, képekről albumokat láttam valahol, de már nem emlékszem hogy a gépemen-e, vagy a neten.

1-2 kép megvan az albumból de emlékszek hogy láttam teljes sorozatot is.

2016. dec. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!