Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy xp cd-m elindul a...

Van egy xp cd-m elindul a telepítő . De közben behoz egy ablakot, nem tudom, hogy ezt úgy szokta -e vagy sem de lehetőségek enter telepítés, J valami hibaelhárítás F3 azt hiszem meg telepítőből való kilépés?

Figyelt kérdés

Na ez eddig így jó ahogy van de mikor behozza ezt az ablakot, leblokkol a billentyűzetem! Magyarul mintha be sem lenne dugva a gépbe . ötlet?


win 7 em van és nagyon lassú , már unom 2 mag proci 4450e , 4 gb ram 800 mhz 512 vga geforce 240 gt ami fontos az ez.. na most a kérdésem , mert nem nagyon értek hozzá .... Nincsen cd-m dvd-m de viszont van pendrivom , ha arra ráteszem az xp-t akkor azzal fel tudom telepíteni ? és hogyan írjátok le lépésről lépésre . nagyon hálás lennék.


2013. jún. 7. 12:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Flashdrive-ról (pl.: pendrive) így tudod telepíteni: (angol)

[link]

2013. jún. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!