Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Microsoft Update, sürgős...

Microsoft Update, sürgős frissítés sikertelen telepítése probléma! Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Előrebocsátom, hogy nem vagyok hozzáértő, ezért kérek mindenkit, hogy ha van valami javaslata, akkor számomra is érthetően írja le, köszönöm. :-)


Mellékelek egy képet, ezek a problémás frissítések:

[link]

A 3.0 language packot évek óta nem tudom feltenni, de egyszer rákerestem a neten és emlékszem, hogy sokan írtak hasonló problémáról és az állítólag nem fontos, így azt elrejtettem és kész.

Viszont a mostani sürgős frissítés, és rém idegesítő, mert így meg azt írja ki a főoldalon az update-nél nagy sárga keretben:

"Fontos frissítéseket rejtett el

Egy vagy több sürgős frissítés elrejtését kérte, de mindaddig kockázatoknak lesz kitéve a számítógépe, amíg nem telepíti őket. Azonnali láthatóvá tétel "

Szóval nem hagy nyugodni a dolog.


Eredeti Windows XP-m van,mindig telepítek minden frissítést, így a legújabb keretrendszer (bár nem tudom mi az) is fent van, a 4-es azt hiszem.


Nem lehet azt megcsinálni, hogy leszedem a korábbiakat és csak az újat hagyom fent/teszem fel? Ezekből kell az összes verzió a zavartalan működéshez?


Kattintottam az update-nél a hiba-megoldás ikonra, de semmi hasznosat nem írt ki... (Az online tanácsadást inkább kihagynám velük.) Mit kellene tenni?

Egyébként tegnap jelezte a gép, hogy van 11 új frissítés. Nektek sikerült mindet felrakni, ezt a k.rendszereset is?



2012. jún. 14. 06:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Programok telepítése és törlése közül nyugodtan szedd le a .NET 3.0-t. Ha fent van a 4.0, akkor minden program, aminek amúgy a 3.0 kellene az működni fog.
2012. jún. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi! De a sürgős frissítéssel mi legyen?

(Az 1-es k.rendszer.)

Mármint ha annyira sürgős biztonsági frissítés, akkor gondolom csak fel kellene tenni. Vagy ez olyan, hogy ha eleve fent se lenne az 1-es kr sem, akkor nem is lenne a sebezhetőség?


Egyelőre még nem törlök semmit, aztán majd a CCleanerrel megpróbálom (szóljatok ha szerintetek ne azzal csináljam :)), mert nekem a hagyományos windows-os mindig csak lefagy.

2012. jún. 14. 07:23
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenkor kellene ugye a supportot zaklatni, de persze pont ilyenkor jön rá az ember, hogy a windows esetében a pénzéért még normális supportot sem kap...
2012. jún. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szedd le ezt a karbantartó programot, indítsd el a Mély ellenőrzést. Amikor ott tart hogy "windows sebezhetőségek keresése és javítása" akkor telepíti a frissítéseket.

Remélem ez megoldja.

[link]

2012. jún. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 köszi! Még nem volt időm futtatni (vírusellenőrzés is mindig 3-4 óra alatt megy végig a gépemen + szeretek ilyesminél a közelben lenni és néha ránézni), de igyekszem mielőbb időt szakítani rá! Nagyon remélem, hogy megoldja a gondot, majd leírom mi volt.
2012. jún. 17. 19:31
 6/8 A kérdező kommentje:

Idő közben kipróbáltam a javasolt Advanced System Care programot, de sajnos nem oldotta meg a gondot.

Ma kijött 6-7 új frissítés, azokat szépen felraktam vele, újra is indítottam a gépet stb. Természetesen az elrejtett frissítéseket visszaállítottam (láthatóvá tettem).

Jelenleg a program szerint nincs elérhető frissítés, a hagyományos módon ie-ből megnyitott Windows webhely viszont ugyanúgy kijelzi. (Megpróbáltam most is telepíteni, de ugyanúgy nem engedi egyiket sem, sikertelen.)


Esetleg valami ötlet?

2012. júl. 10. 23:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezek a frissítések ezer éve rosszak, nem nálad van a hiba, más gépeken is gubanc van velük. Jó hír, hogy igazából nem is szükségesek, tehát nem veszítesz semmit.


Az nem várható, hogy a Microsoft még érdemben foglalkozzon az XP-vel, szóval javítást ne várj.


A kis pluszjelet nyisd le mellettük, és jelöld be, hogy ne mutassa többé. Én is ezt szoktam tenni XP-s gépek telepítésekor, illetve a .NET 1.1-et eleve felesleges feltelepíteni, ha nem programozol rá, amit nem tartok esélyesnek.

2012. júl. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

23:53 Köszi a választ!


Amúgy nézzétek mi történt, rendesen megszívtam az ASC kapcsán:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

2012. júl. 11. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!