Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Cinema 4D vagy Blender?

Stickazzii kérdése:

Cinema 4D vagy Blender?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megtudni, hogy melyik a jobb, melyik a könnyebb.

Mivel szerintem a könnyüség függ az animáció típusátol, ezért leírom, hogy Minecraft animációkra használnám. Szerintetek melyik jobb ebben a kategóriában?



#Minecraft #animáció #Cinema 4D #Blender #Blender 3D #Minecraft animacio #Cinema 4D vs. Blender 3D #C4D vs. Blender
2013. jún. 7. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Cinema4D jobban bejött, én a helyedben azt használnám, de a Blender se rossz, ahhoz talán több a magyar nyelvű anyag.
2013. jún. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk én is inkább Cinema 4D támogatom, mert most azt használom. De kíváncsi lennék a Blender-re is
2013. jún. 8. 11:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha érdeklődsz iránta, akkor a magyarul a www.blender.hu honlapról érdemes indulni. A Blender rengeteg dolgot tud, csak számomra kicsit kusza volt a használata, de ha minden igaz, akkor azóta áttervezték a felületét. A Cinema4D-t sokkal könnyebben tudtam használni, viszont már legalább 2 éve nem használtam azt se.
2013. jún. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Mindenképpen Cinema 4D a Blenderen nem fogsz tudni kiigazodni nagyon bonyorult.
2013. jún. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jún. 8. 17:40
 6/7 anonim válasza:
Cinema 4D, jobban szeretem és nagyon könnyű. Bender az jó progi de nagyon bonyolult szerintem.
2013. dec. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Cinema4D-ben ha egyszer megtanulod hogy mi hol van és mit csinál akkor nagyon egyszerű a használata! :)
2014. febr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!