Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám rátenni pendrive...

Hogyan tudnám rátenni pendrive ra az openSUSE 12.3 telepítőjét ( bővebben lent )?

Figyelt kérdés
Nos letöltöttem az OpenSUSE oldaláról az openSUSE 12.3-at de nem sikerül rárakni pendrive ra a LILI LinuxLive USB Creator nem képes kezelni más programot meg nem találtam hozzá... és azsem jó ha fogom és kibontom az ISO-t egyenest a pendrive ra mert nem találja induláskor a BootMRG fájlt vagy mit... hogyan tudnám rátelepíteni pendrive ra úgy hogy azt utána akár telepíteni akár Live lemezként használni tudjam?

#linux #Lili #OpenSUSE #SUSE #Linux Live USB Creator
2013. jún. 8. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez hasznosnak tűnik:

[link]


Egyébként az újabb Lili már támogatja a SUSE-t.

[link]

2013. jún. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
letöltöttem és azt írja hogy: Your file is corrupted Kérlek töltsd le újra
2013. jún. 8. 10:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Van egy ilyen leírás is:

[link]


Ha a LILI-t nem tudtad letölteni, akkor próbáld újra. (Mármint gondolom most Windows-ra akarod azt feltenni.)

2013. jún. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a lili megy KUbuntu val és ubuntuval is de az openSUSE-re azt írja h korrupt fájl...
2013. jún. 9. 10:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbáld a fenti második linkről letölteni az "O" betűnél.

Más ötletem nincs. :(

2013. jún. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!