Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok olyan ingyenesen...

Fastresponse kérdése:

Tudnátok olyan ingyenesen letölthető videó szerkesztő programot ahol nagy méretű 3D vagy sima filmeket tudok vágni?

Figyelt kérdés
Próbáltam letölteni de egyik se volt megfelelő. A Movie Maker meg nem csinál semmit ilyen sárga alapon fekete felkiáltó jel jelenik meg a videóban. A lényeg az szeretnék egy 3D-s filmet ketté vágni, hogy rá férjen a pendrive ra. A válaszokat köszönöm.

2013. máj. 29. 06:14
 1/5 Ian Catman ***** válasza:

A Free Studio ingyen letölthető (most azt hiszem a 6.1 változat), lehet vágni, és tud 3D-t kezelni. Meg még sok minden mást.

A "DVDVideoSoft" cég lapján érhető el és tölthető le. Elég nagy, de megéri.

2013. máj. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
letöltöttem már kezdtem volna de nem tudom hol kell elindítani a vágást nem ír semmi start vagy kezdés vagy bármi ami arra utalna,hogy ezzel kell elindítani. Valami billentyű parancs van rá? Mert a 3D videó készitésnél ott van,hogy Make de ennél semmi.
2013. jún. 1. 03:05
 3/5 Ian Catman ***** válasza:
a 3D gomb után megjelenik két lehetőség, az egyik 3D képekre, a másik 3D videora. A 3D video után egy ablak, amelyik kéri, hogy töltsd be a jobboldali, és majd a baloldali képet. Stb. (Én nem csináltam 3D-t, de gondolom, ezt kell követni.)
2013. jún. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi meg van.
2013. jún. 2. 18:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Van-e vírus irtó a gépeden? nekem valami vírus jelzés ugrott fel és kérdezte, hogy megszakítom a kapcsolatot, vagy sem. Természetesen megszakítottam.


A program attól függetlenül működik.

Az valami vele együtt letöltődő vírus lehetett.

Szerintem futtas valami aktuális dátumú vírus irtót.

2013. jún. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!