Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linux Mint oprendszerű laptopo...

Linux Mint oprendszerű laptopomra nem tudom telepíteni a google chrome-ot és a skype-ot meg semmi mást. Mi az oka? (többi lent)

Figyelt kérdés
letöltöttem a chrome telepítőjét linuxra és amikor telepíteni akartam ezt írta ki:Telepítés nem lehetséges. A csomag sérült lehet vagy nincs jogosultsága. stb

2013. jún. 8. 11:02
 1/2 Szecsői Tibor ***** válasza:
Ez kicsit kevés információ, de esetleg próbáld meg terminálból dpkg-vel telepíteni a csomagokat. Gondolom deb-eket töltöttél le. apt-vel tudsz telepíteni?
2013. jún. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 pepokori válasza:
Hát mondjuk hiányos kérdésre ne várj jo válszt.Ez olyan volt hogy vettem egy autot, és vetem kereket is de nem tudom rá rakni.Mondjuk olyasmi segítenne hogy milyen linuxod van.Milyen distro.Mint, ubuntu , kubuntu, deb stb, stb, vaqgy milyen?Ott már hamarabb tudnánk dsegítenni mert mindegyikre van chrome is meg skype is.Söt linuxnál a chromium ugyanaz mint a chrome és minden csomagkezelöben benne van
2013. aug. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!