Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Instagramm csak okos telefonról?

Instagramm csak okos telefonról?

Figyelt kérdés
Mivel nincs okos telefonom de ki szerettem volna próbálni az instagramot, elkezdtem kicsit trükközgetni. Leszedtem egy android emulátort, csináltam vele egy instagram felhasználót. Aztán leszedtem az Instagrille nevű pc programot, amivel fel lehet menni az Instagramunkra PC-ről. Azt viszont nem találom hogy hol lehetne vele képeket szerkeszteni meg ilyenek. (lehet azért mert nem is lehet...) Ez bukott ügy? Tényleg csak okos telefonnal lehet instagramozni?
2013. jún. 8. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Bluestackset szedted le? Én már rég szerettem volna felhasználóit csinálni, hogy pár ismerős képeit láthassam, de nekem a Bluestacks nem jött be, androidos telóm meg nincs:( de elvileg az instagrille-nek működnie kéne... onnan is fel lehet elvileg tölteni..
2013. jún. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen azzal, sikerült is regisztrálnom és instagrille elfogadta az instagrammos belépőm amit regisztráltam, de a programon belül sehol sem látom hol lehet képet feltölteni.
2013. jún. 10. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!