Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi folyik itt, valami globális...

Mi folyik itt, valami globális vírus-összeesküvés?

Figyelt kérdés

Az hogy van, hogy ahány vírusírtót lefuttatok, annyiszor fedeznek fel új kártevőket?


A harmadik vírusírtót futtattam ma le, és még az is talált kártevőket! Meg a két elődje is!


Ahány vírusírtót letöltök, annyi fog különböző vírusokat felfedezni?

Vagy ezek a vírusírtókkal együtt települnek? Tesztvírusok? Vagy promóciós vírusok, hogy az újdonsült vírusírtót jó színben tüntessék fel?


És az miért van hogy az eddig futó antivírus figyelmét elkerülte egy eddig lappangó kártevő, de ahogy a másik program elkezdett detektálni, azonnal, egyszerre mindketten rátaláltak? Most aktiválódott, vagy mi? A vírusírtók aktiválják a vírusokat? Vagy ne feszegessem ezt a témát, mert veszélyes érdekeket sértek?


Vírus-hipochonder lettem?



2013. jún. 8. 19:48
1 2
 1/13 tabaki ***** válasza:
Költői kérdésekre költői válasz a beszédes hallgatás...
2013. jún. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egy vírusnak több változata is lehet, azokat a vírusirtók más és más néven azonosíthatják. Ezenkívül egy vírusos gépen bármi elképzelhető, még az is, hogy már a letöltéskor megfertőzi a vírusirtódat, ami aztán összevissza dolgozik.
2013. jún. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%

nem lepődnék meg ha már az alcatraz egyik alagssorának rejtett zugában feküdnél összebilincselt lábakkal vasállarcban hogy ne ismerjen fel senki...miközben 14 db jól képzett válogatott kommandós fbi ügynök kérdezgetne hogy hogy jöttél rá egy ilyen összeesküvésre amely felboríthatja a világ szoftverpiacát és vele együtt a new yorki tőzsdét..XD


jah és közben J és K ügynök kivakuzta az összes szomszédod és családtagod elméjét egészen az 1400-as évekig XD

2013. jún. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De durva, honnan tudsz az Alcatrazos sztorimról???
2013. jún. 8. 20:02
 5/13 anonim ***** válasza:
amugy a kanténba rakott virusokat is észleli a többi virusirtó
2013. jún. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
már haza is hoztak kimosott aggyal? XD
2013. jún. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

De az említett lappangó kártevők nem voltak karanténban, eddig nem vette észre a hű de aktív védelem, aztán az új programmal karöltve egyszerre kezdtek farkast kiáltani.


Ha végre hazaengednének az ügynökök, nem lenne időm ilyen baromságokra, hogy pánikelméleteket gyártok és vírusírtókat tesztelgetek már megpucolt gépen.

2013. jún. 8. 20:13
 8/13 anonim ***** válasza:
amugy szabad tudni hogy milyen vírusirtók ezek?
2013. jún. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Alapból futott az Avira, utána csekkoltam a Comodoval, majd a Malwarebytes lett az aktivátor, akivel az Avira egyszerre talált olyat amit előtte nem.

Diagnózis?

2013. jún. 8. 20:26
 10/13 anonim ***** válasza:

tegyél fel egy nodot 64-eset és maradj a boldog tudatlanságban....

amugy nekem is volt ilyen de ezek nálam nem virusokat találtak hanem tört játékok crack fáljait rakták ki nekem h "némmá vírust találtam...de töröltem"

mondom köszi...ugyh lehet h nem is virusokat találnak, vagy tényleg az van h maguk telepítik fel őket

2013. jún. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!