Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért villog/vibrál a warcraft...

Miért villog/vibrál a warcraft 3 és többi játék?

Figyelt kérdés

Valamiért elkezdett játék annak ellenére, hogy eddig működött cseszekedni. Nehéz lenne elmondani mit csinál, de a lényeg az hogy az elején csak ritkán majd szinte folyamatosan elkezd a képernyő villogni.Olyan mintha fekete lenne, amit bevág helyette, de azért kivehető rajta a kép.Sajnos olyan gyorsan csinálja, hogy csak annyit tudtam rajta még megfigyelni, hogy a képernyő alsó felén csinálja főleg.Nos az összes létező drivert frissítettem a windows updaterrel és a driver genius proffesionallal is úgyhogy elavultság nem lehet.

Érdemes megjegyezni, hogy előtte telepítettem a jedi outcastot és vele egy időben a gta3-at.Miivel a jedi outcasthoz valami OpenGL kellett ezért és azt olvastam, hogy a videó kártya drivert kell frissíteni hozzá így ezt csináltam.Ezután mikor elkezdtem játszani a gta3-mal az is villogott, de betudtam a régiségének.Ezután kezdett el a warcraft is, mert előtte semmi baja nem volt, de ha leállítom a drivert akkor is villog.

Nagyon szépen kérem, hogy segítsetek, mert meghalok ha többé nem gépezhetek normálisan!


Ui. Köszönöm, hogy végigolvastál!



2013. jún. 8. 22:00
 1/10 CspCsj ***** válasza:
Próbáld a grafikai beállításoknál beállítani hogy ablakban/windowed fusson. Így is csinálja?
2013. jún. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
sajnos nem találtam ilyen beállítást.
2013. jún. 9. 16:34
 3/10 A kérdező kommentje:
kérlek segítsetek :(
2013. jún. 10. 23:25
 4/10 CspCsj ***** válasza:

Hogyan állítod le a drivert?


Próbálj rendszervisszaállítást a driver frissítés előttre, de ezzel el fognak veszni valószínűleg az azóta telepített programok/játékok is. Ha nem válna be akkor ugyanott lehetőség van a rendszervisszaállítás visszavonására is.

2013. jún. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szia!


Sajnos nincs akkoriból rendszer visszaállítási pontom.

2013. jún. 11. 14:41
 6/10 CspCsj ***** válasza:

Na kezdjük az elején:

Milyen videókártyád van? Driver milyen verziójú?

Így meg tudod nézni:

Futtatásba: "dxdiag", utána ha digitális aláírást akar ellenőrizni nyugodtan nyomj NEM-et.

A megjelenő ablakban fent a Képernyő fület válaszd, majd írd meg mit látsz az Eszköz Név mezőnél, és mellette az Illesztőprogram Verzió és Dátum mezőjénél.

2013. jún. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mobile Intel(R) 965 Express Chipset Family 358MB( tudom nyomi, de hónapokig semmi baja nem volt a játéknak)


Illesztőprogramok: igdumdx32.dll, igd10umd32.dll


verzió:8.15.10.1930

dátum:2009.09.23. 19:14:54 Na ezt furcsállom, mert esküszöm, hogy rámentem az eszközillesztő frissítésére, letöltöttem majd telepítettem, illetve azóta nem talál újabbat, pedig 2009-óta elég sok megjelenhetett, de akkor gyanús, hogy nem a driver a ludas.

2013. jún. 11. 21:37
 8/10 A kérdező kommentje:
Most telepítettem az elder scrolls IV-et és az is csinálja csak ritkábban.
2013. jún. 12. 19:37
 9/10 CspCsj ***** válasza:

Intel 965 chipset-hez, ami a videovezérlőt is tartalmazza itt van talán újabb driver az intel honlapjáról:

Mivel nem kérdeztem milyen windows van a gépen


XP:

[link]


WIN7 32bit:

[link]


WIN7 64bit:

[link]

2013. jún. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de telepítettem ezt is és a warcraftot is de folytatja tovább.
2013. jún. 14. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!