Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vista telepítés illesztőprogra...

Vista telepítés illesztőprogram probléma, sürgős nagyon, segítség?

Figyelt kérdés
Windows Vista telepítésekor eljutok addig, h ki kell választanom, h melyik partícióra szeretném a windowst telepíteni. Az ablak alján megjelenik egy üzenet, h adjam be az "Elsődleges IDE csatorna" illesztőprogjamját. Megnéztem az Eszközkezelőben az az eszköznél az illesztőprogram fülnél a részletek opciónál illesztőlrogram fájlokat (atapi.sys, IdeChnDr.sys, storprop.dll)kimásoltam a fájlokat 'systam32' ill. a 'drivers' mappákból, feltettem egy floppyra, meg a pendrivera, ahonnan megy a telepítő, de hiába, egyiken se megy, kitallózom a mappát, de azt írja, h nem található eszközillesztő(illesztőprogram). Most mi van? Kiprópáltam még az ATA controller és a merevlemezem ill. a pendrive illesztőprogramját, persze azok se jók, ugyanez a vége. Régi az illesztőprogramom? Újabb verzió kellene? Vagy nem is jó fájlokat tallóztam be? Az kért illesztőprogram (fájlok) 2001. 07. 01 dátumú, verziószáma 5.1.2600.5512. Ha netán újabb kellene, tudja vki, h hol tudnám letölteni? Szétkerestem a netet, de nem találtam semmit. Sürgős lenne, az XP már használhatatlan.... köszönöm!

2013. jún. 10. 20:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!