Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet kiterjeszteni...

Hogyan lehet kiterjeszteni egy partíciót, vagy egyáltalán ezzel a módszerrel lehet-e? (konkrétabbak alul! )

Figyelt kérdés

Ez látható az EaseUS Partition Master 9.2.1 Home Edition programmal: [link]

Lehet valahogy kiterjeszteni a C-t, úgy hogy nem törlöm azt a két kisebb partíciót? Vagy törölhetem, nincs rá szükség(hogy tudom megnézni, hogy nincs rajta valami létfontóságú dolog?)Mert egykor ez egy volt( a két legnagyobb, csak telepítettem az Ubuntu Linuxot és gondolom az volt a hiba, hogy rosszul csináltam(nem indult ezért lett törölve).

Előre is köszönöm a válaszokat.


2013. jún. 10. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:

A nem allokáltnak írt partíció lehet a Linux swap, az egyik other a boot, a másik egy szintén Linuxhoz tartozó partíció.

Nézd meg Linuxból is ezeket a partíciókat, például fdiskkel, de megnézheted az /etc/fstabot is.

2013. jún. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A Linux nem ment(és most se) ezért töröltem azt a partíciót.

Gondolom mivel a két kicsi beékelte magát a két nagy közé, ezért az valami olyan, ami nem kell (egyenlőre) nekem(vagyis a Linuxból maradt meg(szerintem)). De javítsatok ki, ha nem így van.

2013. jún. 10. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!