Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan problemam lenne hogy a...

Olyan problemam lenne hogy a vadiuj 3 hetes laptopomon akada sims 3.3kiegeszito van rajta es 3napja tetem fel a jatekot. Mi lehet a megoldas?

Figyelt kérdés
A laptop adatai: 2,5ghz proci es dedikalt videokartya van a gepben. Probaltam nagyon sok mindent, az utolso probalkozasom az volt, hogy 3 modot raktam bele amitol elvileg meg kene javulnia. De nem. Minel tobb segitseget szeretnek ! Koszonom!

2013. jún. 11. 15:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Másik: NVIDIA GeForce 610M

gyártó: NVIDIA

Illesztőprogram dátuma: 2013.03.14

Verzió:9.18.13.1144

2013. jún. 11. 16:08
 12/14 anonim ***** válasza:

A Sims 3 egy szar játék. Nekem hatmagos procim van, Radeon HD 7770 videókártya, és szaggat, nincs meg mindig a 24 FPS(csak 18-20), de egyébként minden mást szaggatás nélkül visz, még mondjuk Far Cry 3-at, vagy Planetside 2-t is, amiknek elég nagy a gépigénye. A többit olyan 50-60 FPS körül.

Tény, hogy tele vagyok egyedi tartalommal, és kábé az összes store-os cucc fent van, és majdnem minden kieg. Egyedi tartalom nélkül azért tűrhető, de úgy csak a négyéves húgom szeret vele játszani.

Érdemes törölni a cache fájlokat:

CasPartCache.package

compositorCache.package

scriptCache.package

simCompositorCache.package

socialCache.package.package

Nem próbáltam még ki, hogy mennyire működik, de megbízható oldalon javasolják.

Nem árt felrakni a superpatchet sem. Vagy kiegészítőt törölni, mert az is lassít rajta.

Nekem egyébként laptopon alapjáték (minden nélkül)futott szaggatás nélkül, és rosszabb videókártyám volt, és processzor, csak túlmelegedett.

2013. jún. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
honnan tudom letölteni a superpachet?
2013. jún. 12. 15:42
 14/14 anonim ***** válasza:

[link]

13. pontban le lehet.

De ha beírod google-be biztos ad ki mást is, de erről az oldalról biztosan tudom, hogy megbízható.

Ha nem javul meg, akkor írhatsz nekik, és segítenek.

2013. jún. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!