Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a probléma a gépemmel?

Mi lehet a probléma a gépemmel?

Figyelt kérdés
Szóval tegnap mikor gépeztem azt vettem észre, hogy nagyon lassú a gép. A Youtube videók nagyon szaggattak, semmilyen program nem futott és a processzor 100%-on dolgozott. Vírus nem lehetett mivel AVG-m van ami licenszes, és nem jelzett. De miután meguntam a szaggatást ezért újraindítottam, de mikor bejelentkeztem a felhasználóba akkor csak fekete képernyő volt a kurzor látszódott csak és a feladatkezelőben megnéztem és alig futott 3-4 folyamat. Csökkentett módban sem indult. Elkezdtem újratelepíteni az operációs rendszert(win7), de amikor telepítette "kékhalállal" leállt a gép... Ma megint megpróbálkoztam a windows-al de ma már sikerrel járt. Szerintetek mi lehet a probléma mert ez már nem egyszer fordult elő, hogy bekapcsolom a gépet mikor bejelentkezik összecsúszik a kép majd "kékhalált" jelez. Alaplap probléma lehet?! A válaszokat előre is köszönöm!!! :)

2013. jún. 11. 20:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól tetted, hogy újratelepíted az operációs rendszert. Lehet, hogy vírus volt, de akármi lehetett, lényeg, hogy most már jó a géped. Én a vírusra tippelek. AVG-m van ami licenszes lehet, hogy nem jelzett én akkor is a vírusra gyanakodok.
2013. jún. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!