Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy nagy problémám, amit...

Van egy nagy problémám, amit nem tudok megoldani. Aki meg tudja oldani kap 1 sört! (? )

Figyelt kérdés

Szóval van egy MSI laptopom, win7 oprendszerrel, Geforce 8400M G vidikarival. A problémám az, hogy amikor interneteteznék, teljesen változó időközönként kikapcsol a kijelző pár percre, majd visszajön. Ekkor kapok egy választ, hogy a videóillesztő nem válaszolt, de helyreállt. Ritkán az is előfordul, hogy elmosódik a kép, majd kikapcsol, és a gép újraindul vagy kékhalált kap.

Az érdekes, hogy ez a probléma csak Chrome és Firefox böngésző alatt fordul elő, Operával működik teljesen.

Szóval a kérdés: Mi található az operában, ami a másik 2-ben nincs meg? Én már teljesen tanácstalan vagyok...

A választ előre is köszönöm !!



2013. jún. 12. 19:14
 1/3 levis56 ***** válasza:
AZ operának lényegesen kisebb a gépigénye és a turbó módban gyorsabb is a másik kettőnél.
2013. jún. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 levis56 ***** válasza:
Próbáltad a VGA illesztőt frissíteni?
2013. jún. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Próbáltam frissíteni, de azzal még többször előfordult a hiba.

Az opera nálam pedig nagyon lassú, meg turbo módban is

2013. jún. 13. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!