Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nagy felbontású videók vágása...

Nagy felbontású videók vágása gyengébb gépeken?

Figyelt kérdés

Nem kifejezetten gyenge a gépem, de nem is fullos, szóval a fullhd videók vágása gyakorlatilag lehetetlennek bizonyul. A vágás és a renderelés működik, ellenben a programban esélytelen visszanézni amit csináltam.


Van rá lehetőség, hogy a vágatlan anyag egy konvertált, butított verziójával dolgozzak, aztán az eredeti, jó minőségű videóból rendereljen a program, a csúnya változat vágásainak időpontja alapján?


Ez persze menne manuálisan is, de az a kérdésem, hogy másnak is eszébe jutott-e ilyesmi és esetleg készült olyan program ami ezt automatizálni próbálja.


Remélem érthető, de ha mégsem tiszta, szívesen kifejtem bővebben. Köszi!



2013. jún. 12. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:

A legtöbb vágóprogrammal be lehet állítani a preview kép minőségét, sőt gyakran alapból nagyon alacsonyra van állítva pont ezért.


Ha még így se bírja a géped, akkor a másik lehetőség, hogy a kritikusabb pontoknál adsz neki egy pár másodperc hosszú ki- és bemeneti pontot, külön kirendereled azt a részt, és megnézed hogy néz rendes minőségben.

2013. jún. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sajnos akármilyen csúnyára állítom a previewt, ugyanúgy akadozik, csúszik és ugrál a kép.

Amit utoljára csináltam (10 perces kisfilm) azt hangsáv és megérzés alapján vágtam, de így is vagy negyvenszer rendereltem mire elfogadhatónak találtam az eredményt.

Sajnos ez így elég macerás.

2013. jún. 13. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!