Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van jobb videoszerkesztő...

IstvanGTA kérdése:

Van jobb videoszerkesztő program mint a Sony Vegas Video?

Figyelt kérdés
Meg olyant is mondhattok mivel rajzfilmet keszithetek olyan felet amit keszitettek a VV 5 szereplőiről.

2013. jún. 13. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Én az alábbiakat tudom javasolni:

Adobe Premiere Pro

Adobe After Effects

2013. jún. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az a rajzfilmes szerintem Adobe Flash vagy valami más flashkészítő, de nem biztos.

Egyébként a Premiere tényleg jó vágóprogi, az After Effects csak effektezésre van, de nagyon sokat tud. Az AE-s cuccot utána még meg szokták vágni más progiban(Vegas, Premiere)

2013. jún. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Rajzfilmkészítésre az Adobe Flasht érdemes használni, majd a jeleneteket összevágni akár Vegasban. Lehet, hogy van jobb a Vegasnál, viszont mivel egy profi szoftver ez is, inkább úgy mondanám, hogy mindegyiknek vannak előnyei és hátrányai. Én mindenesetre azt mondanám, hogy ne térj el a Vegastól, nagyon felhasználóbarát a felülete, egyszerű megtanulni és amatőr szinten több mint elég a tudása.


After Effects pedig a nevéből adódóan effektelésre jó, vágásra viszont nem, csak kiszúrsz magaddal, ha abban próbálkozol.

2013. jún. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy az AE vágásra nem jó, egyáltalán nem körülményes vele vágni. A Vegas egyébként teljesen jó, ha nincsenek olyan igényeid, amiket már nem lesz képes kielégíteni. Én is sokáig használtam a Vegas-t, de később le kellett váltanom, mert vagy túl körülményes volt vele a jeleneteket elkészíteni, vagy alkalmatlan volt a feladatra.


A Flash-sel meg az a helyzet, ha meg szeretnéd könnyíteni a saját dolgodat, akkor az ActionScript programozási nyelvet is célszerű megtanulni hozzá, mert van egy csomó dolog, amit egyszerűen le lehet benne programozni.

2013. jún. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!