Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows Vista tényleg...

A Windows Vista tényleg lassabb és rosszabb mint a Windows XP?

Figyelt kérdés

Mert nekem WinXP-m van és már frissitenék de azt hallottam hogy a Vista még rosszab mint a WinXP.Ez igaz?


A gépemnek kevés a RAM-ja ezért max. a Windows Vistát vinné.



2013. jún. 13. 17:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Wista-nak sok ram kell. Legalább 2 gb ajánlott. Ha már win xp-ről cserélni akarsz, akkor win7. De mennyi az a kevés ram?
2013. jún. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
RAM 1,24gb
2013. jún. 13. 18:00
 3/14 anonim ***** válasza:

Az valóban kevéske...


A Win7 valóban jobb mint a Vista.

Mi a konfigod?

2013. jún. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ajaj. Akkor én a helyedbe maradnék az xp-nél:I Még a win7-et tudná is futtatni gond nélkül, de ha már valamit mást is szeretnél rajta csinálni, elég lassú lenne.
2013. jún. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Konfigom: Intel Celeron CPU 2.66GHz, a mostani windows-omon SP3 van.


Máskülönbén hétköznapi használatra kellene.Ritkán tennék rá 1-2 játékot.

2013. jún. 13. 18:10
 6/14 anonim ***** válasza:
Gondolom a hétköznapi használat alatt a netet is érted. Az viszont elég sok ram-ot igényel. ÉS ahogy elnézem a proci se bírná. Szóval rossz döntés lenne a win7 erre a gépre:I
2013. jún. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam hogy ez lesz, mivel az én gépem sem a legújabb és a leggyorsabb.De a Windows Vista-t fel tudnám tenni rá?Mert ha igen akkor váltanék mivel nagyon unom az XP-t :I
2013. jún. 13. 18:19
 8/14 anonim ***** válasza:
A wista-t még jobban nem ajánlanám mert 1gb-al több ram kell neki mint a win7-nek:I Szóval annak még annyira nincs esélye hogy fusson rajta.
2013. jún. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A Win 7 lényegében egy finomhangolt/optimalizált Vista...lényegében ugyanaz a két rendszer, de a 7 jobban bánik az erőforrásokkal. 10 éves gépre viszont inkább XP való! A Win7 memória/merevlemez igénye jóval nagyobb az XP-nél, inkább modernebb hardverekhez tervezték. Régi hardverekhez lehet, hogy nincs is megfelelő driver, nem működne az aero felület sem. Én nem erőltetném...
2013. jún. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 belapus ***** válasza:

Az alábbi programmal letesztelheted a gépedet:


[link]

2013. jún. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!