Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Régóta érdekel a dolog. A Mac...

Régóta érdekel a dolog. A Mac jobb mint a Windows? Miben jobb? Miben rosszabb?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, jobb.


Kevesebb rá a vírus, gyorsabb,szebb, gyakoribbak rá a bizt.frissítések, terméktámogatás jobb. Hátránya az,hogy teljesen csak a sima gépek(pc)-k 10%-án működik, de a mac gépek teljesen támogatva vannak. Minden profi grafikus,zenész azon dolgozik. Ha érdekelne a hackintosh(az osx pc-kre való telepítése) akkor küldj emailt a letminos@gmail.com címre. Most egy MSI Wind U100-ról írok, ezen a Snow Leopard teljesen gyorsan működik.

2011. júl. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszike. Azt hallottam, hogy vírus szinte alig van rá mert nem fut olyan sok háttéralkalmazás amiken a vírus egyszerűen nem tud működésbe lépni. Azt is halottam, hogy a legbonyolultabb program törlése is úgy zajlik, hogy behúzom a lomtárba. Nem tudom, hogy igaz-e. Ezek csak a fülembe jutottak. :S

Néztem az iMac adatait és ledöbbentem, valami bivalyerős.

Amit sajnálni lehet benne, hogy játékokat nemigen találni rá. De nem ez a fontos, ezek egy igazi munkára tervezett gépek. Azt halottam,hogy egyetemeken,meg a komolyabb munkahelyeken is az apple cuccok a menők.

2011. júl. 28. 19:07
 3/3 anonim válasza:
Windows-t könnyebb használni!
2011. aug. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!