Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az asztalra le volt mentve...

Az asztalra le volt mentve egy kép, amit véletlenül kitöröltem még a lomtárból is. Letöltöttem ezt a GetDataBack for NTFS-t, de nem tudom hogy hogyan kell használni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. jún. 14. 09:18
 1/4 Pj0tr ***** válasza:

Hát ha az asztalon volt, akkor sanszosan sehogy, ugyanis a C meghajtót a windows aktívan használja (remélem nem a C-re telepítetted a getdataback-et).

Ha elindítottad, akkor:

1) "I want to recover deleted files." Next

2) Bal oldalon kiválasztod a C meghajtót Next

3) Bal oldalon a 1 maximum kettő eleme lesz a listának, válasszad az elsőt. Next

4) Keressed meg az eredmények között, hogy megtalálta-e.

Ha nem találta meg és a 3as pontál több találat volt, akkor esetleg azzal még próbálkozhatsz.

2013. jún. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha véletlenül kitörölsz egy fájlt és véletlenül a lomtárat is üríted, akkor jobb ha kikapcsolod a gépet és szakértőre bízod, mert véletlenül tuti, hogy nem látod többet a fájlodat.
2013. jún. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Rendszer visszaállítása egy korábbi időpontra (legutóbbira) ilyenkor nem válna be?
2013. jún. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pj0tr ***** válasza:
Nem. Általában mindenki kikapcsolja, de mint a neve is mutatja, ez rendszer visszaállítás, nem pedig biztonsági mentés a felhasználói dokumentumokról.
2013. jún. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!