Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan programot szeretnék...

Olyan programot szeretnék letölteni amivel alakíthatnám a fényképeimet, retusálásra vágásra háttér átalakításra kellene egy jó program van ilyen, mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2013. jún. 14. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
GIMP
2013. jún. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

amit leírtál,azt bármelyik progival meglehet csinálni,akár a gimppel is,

nem a progin múlnak ezek a dolgok,hanem a te tudásodon,

2013. jún. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most fogok neki futni a dolognak először úgyhogy tudásról egyenlőre nincs szó,csak a képeimet próbálom csiszolgatni,erre kellett a progi.Köszi
2013. jún. 14. 18:39
 4/9 anonim ***** válasza:

nulla tudással valszeg véresre kaparod magad a Gimptől,

-kezdésnek sokkal jobb lett volna ,pl a PhotoScape,

2013. jún. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen tapasztalom sztem letöltök egy másik progit.
2013. jún. 14. 19:57
 6/9 tabaki ***** válasza:

Nem tudom, mit értesz a háttér átalakításán, de gyanúm, hogy erre a PhotoScape alkalmatlan. Vannak a Gimpnél egyszerűbb programok, amelyek tudják, ezek között találsz olyanokat is:

[link]

Azért a Gimphez rakott linkjeimnek is menjél utána, hátha találsz bennük olyasmit, amitől kedvet kapsz rá.

2013. jún. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
GIMP szerintem nem rossz, csak szánj rá pár órát az alapok megismerésére, utána komfortosabb lesz. Amúgy retusálást alap szinten megtanulni is szerintem alsó hangon 8-10 óra, az elején sok mindent elbök az ember. Keress rá youtube-on alap GIMP tréningekre (angolul sok van), utána nem lesz rossz. Én 0-ról tanítgattam egy lányt GIMP-re (ráadásul nem személyesen, leírásokat küldözgettem), pár óra alatt ráállt és ma már nagyon szereti, nem annyira vészes azért. Sok sikert!
2013. jún. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 tabaki ***** válasza:
45%
No igen, nem akartam forszírozni, de sohasem értettem, hogy a Gimp mitől olyan riasztó némelyeknek. Az alapszintű használata pont olyan, mint bármelyik egyéb rajzprogramé, a gombok firkálgatással gyorsan kitapasztalhatók -- a többit meg apránként hozzátanulod, ahogy egyre többre vállalkozol vele. Ha valami konkrét kérdésben elakadsz, tedd fel itt, esetleg kérdezz meg engem, ha van tippem, segítek.
2013. jún. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Ha lesz kérdésem majd írok.
2013. jún. 16. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!