Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hova tűnt a régi jó NFS?...

Hova tűnt a régi jó NFS? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nem is olyan régen kipróbáltam a need for speed most wanted 2012-t, de valahogy nem volt az az igazi amit még anno éreztem a carbonnál és az az előtti részeknél... Eszembe jutott: Mi lenne, ha kipróbálnék egy régebbi részt? Úgy adódott, hogy a the run-t kezdtem el játszani, de valahogy hiány érzetem volt a tuning miatt :/ Volt mostanában (elmúlt 5-6 évben) olyan nfs amiben van szabad kóborlás meg tuning és versenyek alatt szerzett pénzből kell autókat venni meg ehhez hasonló nyalánkságok?

2013. jún. 14. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:

A régi jó NFS eltűnt, amikor kiadták az Undergroundot.

Az akkor divatos tuningmánia, amit a The Fasnt and The Fourious gerjesztett, sikerre vitte egész a Carbon-ig bezárólag, de aztán kezdett kiütközni, hogy nem újít semmit a sorozat. Ez lett az EA Call of Dutyja.


Aztán elkezdtek próbálkozni a Criterionnal, ami cukormentes Burnoutot csinált a sorozatból. Illetve egy SimBin-es emberekből alapított stúdióval megcsinálta a Shiftet, ami szerintem az eredeti Most Wanted óta a legjobb Need for Speed néven kiadott játék. Azóta is azt várom, hogy adjanak ki egy klasszikus NFS-t azzal a vezetési modellel.

2013. jún. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Válaszodat nagyon szépen köszönöm! Szerintem adok egy esélyt ennek a shiftnek akkor :)
2013. jún. 14. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!