Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet online telepíteni a...

Lehet online telepíteni a windows xp-t a gépemre? Vagy letölteni és kiírás nélkül telepíteni? Hogy kell?

Figyelt kérdés
Nincs telepítő CD-m és arra gondoltam, hogy hátha van már ilyen is...

2013. jún. 15. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet.


[link]


Vagy ha MS-féle megoldás kell, akkor a Windows Deployment Services-re keress rá. Persze nem biztos, hogy 1 gép miatt megéri ezt megcsinálni... De tanulás céljából akár még úgy is megéri.


Persze ehhez kell egy másik gép mindenképp. Sőt WDS-hez valószínűleg egy régebbi Windows Server. Szóbal ha csak telepíteni akarsz, akkor inkább írd ki egy CD-re, jóval egyszerűbb.

2013. jún. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi! ránézek a tippedre, a zöld up ment! :)

nincs írom, régi p4-es gépem van és régebben xp volt rajta, az hibátlanul működöt, de egy vírus miatt újra kellett telepíteni és nem volt más kiírva mint win7. ettől meg belassul a drága, gondolom megterheli az integrált video karit, meg a gyengus procit....

figy, ha már te is az írást javaslod, akkor szerinted úgy megy, hogy letöltöttem egy windows xp .iso-t és csak simán kiírom CD-re és telepítem?

2013. jún. 16. 06:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Az iso-t kell kiírni CD-re, de nem úgy, hogy azt az 1 fájlt ráírod a CD-re, hanem CD képként. Win7 alatt ha duplán kattintasz az isora, és úgy írod ki, akkor az jó lesz. (Már ha az alapbeállítások vannak, és nem állította valamelyik program magához az iso fájlokat.)
2013. jún. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!