Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok olyam San Andreas...

Tudtok olyam San Andreas Multi Player Role Play szervet?

Figyelt kérdés

Olyan RPG szervert tudtok, ahol szinte a legrészletesebben kell megoldani egy egyszerű szituációt is. Tehát full reálisan, mint például valahol láttam: /joint csiga --> /joint teker --> /joint cp (cigipapír) --> /joint gyújt (venni kell vihargyújtót) --> /joint szív [VAGY] /joint átad


És akkor a parancsok nem bele-bele vannak kapogatva, hogy itt ott egy-egy /lock meg /jogsi


Hanem csoportokba rendezve szépen minden leírva részletesen pontosan jól átláthatóan álljanak...


Meg nem /jogsi

hanem /jogosítvány


De ne az EverlifeRPG -t, mert ott kidobtak, és mégcsak nem is tudom miért



2013. jún. 15. 23:36
 1/2 anonim válasza:

Én tudok 3 nagyon jó rp szervert.

Van a Fay-RPG A weboldala fayrpg.hu

Van a See-RPG A weboldala see-rpg.com

Van a Class-RPG A weboldala seerpg.net

Mindegyiken úgy tudsz regisztrálni hogy a weboldalon regisztrálsz és csinálsz egy karaktert aztán azt elfogadja egy admin akkor már lehet flmenni a szerverre és játszani.

Remélem segítettem.

2013. jún. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Üdv kedves olvasó! Szeretnék bemutatni egy falusi RolePlay szervert {Nem Eq-Lp}. Itt is lenne az ismertető!

TudvariRPG Ha változást akarsz...

~Unod az óvodás értelmi szintű adminokat?

~Utálod, ha egy Cops n Robbers stílusú szervert a tulajok RP szervernek titulálnak?

Akkor ez a te helyed!

Rengeteg újdonsággal vár titeket a TudvariRPG. Eddig még sosem látott újításokkal. Teljesen egyedi 0-ról írt móddal! Új mappolásokkal és rengeteg lehetőséggel vár titeket a szerver.. Szeretnéd egyszer kipróbálni milyen élete, van egy falusi Rendőrnek, Mentősnek? Nálunk azt is megteheted könnyedén. Csupán regisztrálsz a fórumra. [link] Ott írsz egy jelentkezést és már az álmod valóra is vált! Bandázni szeretnél? Azt is kipróbálhatod a szerveren! Jelenleg 3 Nem Scriptelt Banda tagja lehetsz, de ha kedved tartja te is, kialakíthatsz egy bűnszövetkezetet! Annyi a dolgod, hogy regisztrálsz a fórumunkra, és ott írsz egy kérelmet egy story-val!

Gyertek! Nézzetek be a mi világunkba és próbáljátok ki, hogy milyen élményt nyújt a Tudvari Role Play.

Elérhetőségeink:

Fórum: [link]

SzerverIP: 37.221.210.30:7756 Jelenlegi kliens 0.3z

TeamSpeak: 176.241.2.222

2014. máj. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!