Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy kb:20 perces sorozat-részt...

Egy kb:20 perces sorozat-részt szeretnék kettévágni, és feltőlteni youtubra, hogyan?

Figyelt kérdés

Feltőltöttem egy kb20 perces videót de azt írta ki hogy "ez a videó túl hosszú"így lekellett törölnöm :S

Mivel tudnám "félbe vágni "?

NAGYON KEZDŐ VAGYOK MÉG A FELIRAT ÉGETÉS SEM MEGY,SEM SEMMI ILYESMI!

Ó és olyan programot írjatok létszi amit lehet használni tableten!!!

előre is kösszönöm a normális válaszokat.!

(tényleg tökre nem értem az ilyesmit szóval kérlek úgy írjátok le hogy biztosan megértsem!)



2013. jún. 15. 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:
A tablet egy gyűjtőnév, egy készülék kategória, ebből nem derül ki, milyen oprendszer van az eszközödön. Szóval milyen oprendszerre kell?
2013. jún. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

(Bocsi ha hülyeség lesz:)

úgy érted android verzió??

az 4.1.1

nem tudom menyire "erős ez:("

2013. jún. 16. 00:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Arra voltam kíváncsi, hogy Android-e vagy más. :)


Én még nem próbáltam videót vágni Android-on, elvileg ezekkel az appokkal lehet, nem próbáltam őket:

[link]

2013. jún. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kösszönöm,de igazolnom kell magam egy telefonszámmal a youtubnál,de tabról hogyan?hiszen ott nincs telószámom :(

egypk nagyon kedves vagy :)

2013. jún. 16. 00:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem az adott készülék száma kell, hanem csak egy telefonszám megadása aminél meg tudod nyitni a bejövő sms-t és megadni az oldalon az ott kapott kódot.


Viszont nem ajánlott youtube-ra más műveit felrakni, mert letiltják, a profilodat kitiltják. Vagyis olyan dolgot terjeszteni ami jogilag nem a tiéd, az bűncselekménynek számít, emiatt a Youtube köteles törölni azt. Sok felesleges munkától szabadulsz meg, ha inkább el sem kezded. A szűrési rendszer fejlett, aki nem akadt most fel, az idővel elveszíti a feltöltött tartalmát.

2013. jún. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

És ha odaírnám hogy nem az én tulajdonom??

sok videó alatt látom ezt és azok működnek:)

2013. jún. 16. 12:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, de szerintem nem működne (hosszú távon biztos nem). Korábban írta valaki hogy a saját feltöltött tartalma megmaradt, de a fiókját letiltották és nem tud belépni.


A kockázat akkor is megmarad, mert ugyanúgy tilos feltölteni, hiába mások is azt teszik. Aki meg akar nézni egy sorozatot az elérheti megfelelő helyekről, nem kell a youtube-ra feltölteni azért.

2013. jún. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!