Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fallout 3 optimalizálás?

Norby20000 kérdése:

Fallout 3 optimalizálás?

Figyelt kérdés
Megvettem a játékot és amikor elindítanám, akkor kiír egy hibaüzenetet és ha újraindítom a programot akkor is ugyan az. Lécci segítsetek! Mert hallottam olyat, hogy vindows 7-re (ami most van nekem op rendszer) nincs normálisan optimalizálva. És ebben kéne segíteni. Köszönöm előre is a válaszokat!

2013. jún. 16. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a fő jellemzője a Fallout 3-nak. Mikor kiadták, még nem volt Win7, ezért arra nem is lehetett optimalizálni. Én egyszer megvettem, azonban képtelen voltam elindítani. Minden módszert próbáltam, amit neten írtak, de egyik sem használt. A Fallout 3-ról az mondható el, hogy szerencse kérdése, hogy elindul-e Win7-en. Van akinek hibátlanul fut, és van akinek egyáltalán el sem indul (sajnos én is ebbe a kategóriába tartozom). Próbálj rákeresni a hibaüzenetre. Ha semmi sem oldja meg, akkor a megoldás 2 oprendszer használata lehet: pl. egy XP és egy Win7. XP-n és Vistán biztosan működik, de a bugok minden rendszeren jelen vannak. Tehát kijelenthető, hogy egyszerűen rosszul van optimalizálva. A patch-ek némileg javítanak rajta, de csodát nem kell várni. A Fallout New Vegas-nál már valamivel jobb a helyzet. Ha a 3 semmiképp se indul el, próbáld ki (ha eddig még nem játszottál vele).
2013. jún. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megpróbálom a masik gepen hogy ott megy e.
2013. jún. 17. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!