Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims3 kiegészitők telepítése?

Sims3 kiegészitők telepítése?

Figyelt kérdés

Az alap játék nagy nehezen már beindul, de az semindult be rögötn telepités után, mert többször kiirta lemezhitelesítés sikertelen (eredeti játék). Egyszercsak sikerült, pedig mindent ugyanúgy csinűltam. Most a kiegészítőknél irja ki ugyanezt (szintén erredetik). Csak akkor indul el és akkor is csak az alapjáték ha az alap lemez van bent. különben lemezhitelesítés sikertelen. Ha a kiegészotő ikonján lépek be akkor is csak az alap indul el rendesen és csak ha az alap lemez van bent.

Kell valamit még csinálnom a telepítésen kívül hogy elfogadja és elinduljon? Frissiteni? Újra inditani? valaki legyen szives leirni hogy kell. Épp azért vettem meg az eredetit mert ezek a crak-elések végképp nem mentek, főleg nem igy több kiegészitőnél, erre most az eredetivel is meggyűlik a bajom. Azt gondoltam ez simán menni fog.:(



2013. jún. 17. 08:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!