Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom megakadályozni,...

Hogyan tudom megakadályozni, h ne induljon el a Windowszal együtt?

Figyelt kérdés
Az a problémám, h adott egy Microsoft Office 2010 Professional Plus, azon belül pedig a Microsoft OneNote. Minden rendszerindításnál elindul, a többi programmal (pl. víruskereső, stb.) együtt, ott van a jobb alsó sarokban az ikonja, és benne van az indítópultban is "OneNote 2010 - Képernyőrész kivágása és gyorsindítás" címen. Hogyan tudnám kiiktatni, h elinduljon? Az az érdekes, h korábban nem indult el, tegnap újratelepítettem a Windowst(XP), az összes programmal együtt, beleértve az Office-t is, és azóta van ez, korábban el se indult. köszönöm

2013. jún. 19. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
CCleaner-ben van lehetőség az automatikusan induló programok letiltására.
2013. jún. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Emberek ***** válasza:
100%

Start menü-> Futtatás-> "msconfig"-> "Automatikus indítás" fül-> kiveszed a nemkívánt program elől a pipát, majd "Alkalmaz", és "OK"..

egy hibája van.. minden rendszerindulásnál feljön egy ablak, de azt leokézod, és megy mint a szél :D

2013. jún. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 SimkoL ***** válasza:
Nem jön fel minden redszerinditáskor ha kipipálod, hogy ne induljon.
2013. jún. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az indítópultból meg csak simán kitörlöd, v. áthelyezed máshová.
2013. jún. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az msconfig-gal sikerült megoldani, csak ki kellett pipálni az ablakban, h ne jelenjen meg még egyszer az üzenet, és kész. Nem jött fel aztán...
2013. jún. 19. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!