Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért mondják a Windows...

Miért mondják a Windows Vista-t rossz operációs rendszernek?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokat kérek!

Köszi



2013. jún. 19. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:

sokat eszek és

optimalizálatlan

2013. jún. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*eszik:)
2013. jún. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Úgy alakították ki, hogy a magas órajelű processzorokkal fusson igazán jól. Azonban ebben az időben kezdtek rájönni a procigyártók arra, hogy a nagyobb teljesítményt nem az órajel emelésével, hanem a magok számának növelésével lehet elérni. Emiatt bukott meg a Vista. Később aztán javítottak rajta, a Service Pack 2-vel már egy egészen jó rendszer jött létre. Azonban szervizcsomag nélkül nem ajánlatos használni. Csak akkor használd, ha megvan eredetiben, azonban ha nincs, mindenképp Win7-ben gondolkozz.
2013. jún. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Személyes tapasztalataim szerint jóval több erőforrást zabál, mint az XP, illetve volt némi driver problémám is (AC97-es hangkártya).

Amúgy különösebb problémám nem volt vele. Viszonylag stabil volt, szép benne a grafikus interfész... Összességében több mint másfél évig használtam.

2013. jún. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4 évig használtam eredeti Vistát, ujratelepités nélkül. Végül kicsit lelassult és a szerlő barátom Windows 7 Ultimate-et tett fel. Mindkettő nagyon jó.
2013. jún. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

akkoriban volt egy nagy ugrás hardver-ügyileg.

de a vista előbb kijött, mintsem ez végbement volna globálisan.

ebből annyi látszódott, hogy volt egy oprendszer, aminek kevés volt az épp aktuális vas.

2013. jún. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mert megjelent a win 7 win 8 és jön a win 9 valamikor és azokat kell eladni. Nekem nincs bajom vista van az új gépen amit most vettem csak a microsoft már nem ad rá például internet explorer 10 et igy akar rávenni használjak win 7 et de jo a vista mozillám van azzal megy szépen.
2013. jún. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!