Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8 - nagyon rossz?

Windows 8 - nagyon rossz?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kinéztem egy laptop-ot, Windows 8 már eleve fel van rá telepítve, de sok negatív kritika éri ezt az operációs rendszert.

Mi okból tartják sokan olyan rossznak a Windows 8-at?



2013. ápr. 24. 00:02
 1/9 anonim válasza:
43%

Én felraktam a win7-et és nagyon meg vagyok vele elégedve (bár nem tökéletes, de megszoktam), de apám mindenáron nyaggatott, hogy ő fel akarja telepíteni nekem a 8-ast..két hónappal ezelőtt. Én nem hagytam magam, minden nap elmondtam neki, hogy nem kell!

Mert az ő laptopján az VOLT fent, amíg izgalmasnak találta, hogy teljesen más alaptechnikával működik mint az eddigi xp-k, vista v win7 stb..

Hát letörölte alig 1 hónap után, mert mindenre megoldást talált maga a 8-as az interneten, és voltak programok amiket nem is használhatott, mert nem ismerte fel.

A 8-as jó lesz, ha majd vele fejlődik az összes program és nem lesz az, hogy rárakod egy pendrive-ra és egy másik gépen nem ismeri fel.


Ha érdekelne többet tudnék róla mesélni, de őszintén szólva sok idő az az 1 hónap és már foggggalmam sincs miket mondott, de abban biztos vagyok, hogy amennyire el volt vele keveredve, hogy hú, de jó! annyira meg is bánta és rájött, hogy időpocsékolás volt.

2013. ápr. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Bevágtak egy kib*szott reklámot a szövegem közepébe.
2013. ápr. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
kb 5 perc guglizás után kikapcsolható benne a kezdőképernyő, és felvarázsolható egy start menü, onnantól meg ergó Win7-es felületed van.
2013. ápr. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Használom egy jó ideje, semmi gondom nem volt még.

Eddig minden program futott és mindent felismert amit kellett és amit a Win7 is.

(A win7-es drivereket is ugyan úgy fel lehet tolni a 8-asra, ha kell, csak le kell nyomni egy figyelmeztető üzenetet.)


A kezdőképernyő kap sok kritikát és a start menü hiánya.

Őszintén szólva elég hamar megszokható a dolog, hogy a start menü HELYETT ott a kezdőképernyő.

Alapvetően okosabb és jobban testre szabható is, ha az ember veszi a fáradtságot.

2013. ápr. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az X64-es miután feloperáltam rá nagynehezen az ADOBE SHOCKWAVE cuccot egy az egyben bedinkult és mindenféle gondja lett tőle (Bwin, kmplayer, ATIdriver stb. szoftverek frissítésébe rendszeresen belefagy, .net keretrendszerek meggajdultak), de ezen kívül vannak egyéb kisebb hibák is benne. Ezeket leszámítva jelentősen jobb mint a win7. Néhol akadnak kompatibilitási problémái régi XP-s szoftverekkel, de ezeket leszámítva tökéletesen működik. A media codecek telepításével szenvedtem egy kicsit, meg az 5.1 beállításával, de ott lehet én szúrtam el előtte valamit...

Én végül is a Shockwaves eset után visszaraktam a win7-et, mert annyira hazavágta a rendszert h használhatatlan lett.

2013. ápr. 24. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"A media codecek telepításével szenvedtem egy kicsit"


VLC Player és nincs gond. :)

Érdekes, nekem ilyen gond nem jött elő, minden plugin jól ment, holott nekem is a 64 bites van fent.

2013. ápr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én win8 -at használok, de eddig nem volt vele problémám és sokkal gyorsabb mint egy 7 -es... De lehet csak én vagyok a szerencsés, hogy nem szarakodik a win8...
2013. máj. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is így vettem gépet és nagyon szeretem rajta a 8-ast 1 nap alatt megszokod. :D. Nekem már elavult érzés lenne visszaváltani 7-re főleg, hogy ez így eredeti.
2013. okt. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

1. vagyok.

Win8am van azóta is...az előzővel értek egyet.

2013. okt. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!