Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows7 Professional telepíté...

Windows7 Professional telepítése közben egy érdekes hiba lépett fel. (többi lent). Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Betettem a telepítőemezt és elindítottam a telepítést. A telepítés rendesen ment egészen a 'telepítés beflyezése' pontig. Itt újraindult a gép de nem töltötte be a telepítőt. Vártam majdnem egy órát de nem történt semmi, ezért újraindítottam a gépet, miután újraindult, betöltötte a telepítőt és ezt írta ki : "A számítógép váratlanul újraindult, vagy váratlan hibát észlelt. A windows telepítését nem lehet folytatni. A windows telepítéséhez az Ok gombra kattintva indítsa újra a számítógépet, és indítsa újra a elepítést. " Ha rámegyek az okra akkor újraindul és ugyanezt írja ki, már legalább hússzor újraindítottam és minden tőlem telhetőt megpróbáltam. Valaki valami ötlet?

2013. jún. 19. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az egész telepítési procedúrát az elejéről.
2013. jún. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 levis56 ***** válasza:
Megformáztad a lemezt ntfs lassú módban mert ha nem törlődött az előző op rendszer zavarok lehetnek belőle.
2013. jún. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A hibaüzenetnél nem tudok semmit csinálni, csak az 'ok' gombra tudok menni.
2013. jún. 19. 21:18
 4/12 levis56 ***** válasza:
Csinálj restartot nyomd folyamatosan az enter alatti gombot /nyil/vagy F8 ha újra indul a telepítés formázd meg a lemezt az említett módon, hagyd települni.
2013. jún. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat holnap megpróbálkozom velük, majd eírom mi lett.
2013. jún. 19. 22:13
 6/12 A kérdező kommentje:

F8-cal kijutok a BIOS-ba és a következő lehetőségeket kínállja fel:

Csökkentett mód

Csökkentett mód hálózattal

Csökkentett mód parancssorral


Rendszertöltés naplózásának engedélyezése

Kisfelbontású kép (640x480) engedélyezese

Legutóbbi helyes konfiguráció (haladó)

2013. jún. 20. 07:55
 7/12 A kérdező kommentje:

(Bocsánat véletlenül két részbe küldtem el)


Címtárszolgáltatások helyreallító módjának jelszava

Hibakeresési mód

Automatikus újraindítás letiltása rendszerhiba eseten

Az illesztőprogram - aláírás megkövetelésének letiltása


A windows normál módú indítása


Bármelyiket választom , mindegyikkel ugyanahhoz a hibaüzenethez jutok

2013. jún. 20. 08:01
 8/12 levis56 ***** válasza:
Restart enter gomb alatti nyilat nyomd ha azzal nem bootol telapítéshez akkor kell próbálkozni restart után valamelyik F-es billentyűvel. BIOS-ba restart és nyomod a del billentyűt ott tudod beállítani hogy CD-ről bootoljon elsődlegesen. Elmented,restart de a telepítő legyen bent.
2013. jún. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Beálítottam elsődlegesre a cd-t de így is ugyanaz a hibaüzenet jött fel.
2013. jún. 20. 15:29
 10/12 levis56 ***** válasza:
Próbálj meg egy másik op rendszert vagy másik telepítő cd-t hátha telepítő cd hiba.
2013. jún. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!