Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell beállítani, hogy a...

Hogy kell beállítani, hogy a Winrar újratömörítéskor ne kérje a jelszót?

Figyelt kérdés
Egy word dokumentumot a Winrar programmal tömörítettem és jelszóval is levédtem, de a dokumentumban szoktam módosításokat végezni, és amikor újratömörítem, a program mindig kéri a jelszót, ráadásul kétszer is. Be lehet állítani valahogy, hogy újratömörítéskor ne kérjen jelszót? Szerintem teljesen fölösleges a jelszó kérése, hiszen a megnyitáshoz úgyis kéri a program. Valahol be lehet állítani, mert korábban nem kért jelszót, csak újratelepítettem a Winrart és azóta mindig kell jelszó újratömörítéskor.

2013. jún. 20. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt nem lehet beálítani hogyha letöltesz egy kódos winrart akkor a weblapon nézd meg h van e kód mert szokot lenni.
2013. jún. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt nem teljesen értem, milyen weblapra gondolsz? A Winraron belül kellene lennie egy beállítási lehetőségnek, nem?
2013. jún. 20. 10:03
 3/4 anonim ***** válasza:
hogyha letöltesz egy progit ami winrarba van csomagolva letöltöd kibontod és kér egy kódot (nem mindegyik ez a lényeg)akkor ahonnan letöltöted ott kel lennie e gy kódnak amit be kell írni am meg ezt nem lehet beálítani.
2013. jún. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez oké, de a kérdésem teljesen más jellegű. :(
2013. jún. 20. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!