Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-nél olyan problémám...

Windows 7-nél olyan problémám van hogy nembirok a fiókomba bejelentkezni és nemtudom hogy csináljam meg? (lent elmondom az egész történtet)

Figyelt kérdés
Először is Win7 Ultimate 64 bit OP rendszerem van.: és 2 Fiók van van az enyém amit (ideáig) használtam meg van 1 másik ilyen családi fiók (amit a többiek használnak). Az enyém Admin a családi fiók az nem és elmúlt napokban olyannal próbálkoztam meg hogy ki szerettem volna cserélni a nevemet (maga a fiók nevét) és E videó alapján csináltam meg : http://www.youtube.com/watch?v=9BEJr4x6rDM és olyan adódott hogy amikor újra indítottam a gépet eltűnt a bejelentkezési képernyőnél a fiókom és ezáltal a családibe tudtam csak belépni megnéztem az Users mappát és ott volt a mappám a fájlaimmal együtt csak nemtudok semmit megnyitni stb meg lekórlátozódtak lehetőségeim e miatt... hogy tudnám "VISSZAHOZNI" a fiókom

2013. jún. 20. 15:50
 1/6 levis56 ***** válasza:
Vezérlőpult>rendszer és biztonság>felhasználói fiókok.
2013. jún. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 spaceship ***** válasza:

Kiprobáltam nálam müködött nem lehet hogy rákattintottál az eltávolítás gombra?

Szerintem futtasd újra a bat filet ha nem látod a fiókodat hozd létre

2013. jún. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Biztos nem volt eltávolítva mert az Users mappába Megvan a Fiókomhoz tartozó mappák fileok csak ugye nem tudom meg nyitni mert Nincs Adminom...ami a .bat filet illeti futtatom és nem jön elő az ami multkor
2013. jún. 20. 18:52
 4/6 spaceship ***** válasza:

Egy fiók kétféle képpen törlödhet:

1. minden file amibenne volt törlödik

2. Csak a fiók törlödik a fiók mappája megmarad.

Menj be a start menübe és indítsd el a cmd.exe-t és írd be a net user parancsot ez listázza a felhasználói fiókokat.

1.Ha közte van az Admin fiók vagy amivé átnevezted akkor a vezérlőpultnál valószínüleg be tudod állítani vagy a net user Admin parancsal további info-hoz jutsz


2.Ha nincs közte az Admin vagy mégsem tudsz hozzáférni a fiók beállításaihoz:

Indítsd el a windows csökkentett modban( [link]

Miután a windows betöltött egy Rendszergazda nevű fiókot fogsz látni ebbe jelentkezz be és a vezérlőpultba hozd létre a rendszergazdai fiókodat(a név tökmindegy) és indítsd újra a gépet.

2013. jún. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi!! Az utolsó csökkentet módban rejlett a dolog mert ugye Amit írtál Admin-ba jelentkeztem be és ott láttam hogy a Fiókom ilyen HomeGroupos csoportba volt akárcsak a vendég fiók gyors átálítottam Adminra a csoportot és máris minden rendbe jött!! KÖSZI
2013. jún. 23. 11:16
 6/6 spaceship ***** válasza:

Szívesen

Na így már világos a dolog eddig azt hittem hogy törölted a fiókod de akkor csak lekorlátoztad valahogy.

2013. jún. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!