Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » XP telepítés után miért nincs...

XP telepítés után miért nincs hang a gépemen?

Figyelt kérdés
Vista volt a gépemen de lecseréltem sp2-es xpre, mindig is erről a cd-ről telepítettem, és mindig jó volt, most gépet cseréltem, és telepítés után minden drivert feltelepítettem az internetről, minden jó lett és minden működik de hang nincs a gépemen. Néztem már a neten ehhez hasonló problémát, követtem mindent ahogy kell de még mindig nincs hang. BIOS-ban is rendben van a hangkártya beállítása. Mi lehet a gond?
2013. jún. 20. 16:42
 1/6 anonim válasza:
Kapcsold be a hangfalad!
2013. jún. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így van, Vagy rossz drivert tettél fel vagy rossz helyre dugtad a kábelt vagy nincs bekapcsolva a hangszóró. Más lehetőség nincs...
2013. jún. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 csacsi2 ***** válasza:

Igen. Kiegészíteném hogy gyakran előforduló hiba, hogy a wave (hanghullám) el van némítva, így hiába van teljes hangerőn a főhangerő!

Egyes programok a hanghullámot vezérlik a főhangerő helyett.

[link]

2013. jún. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, közben megoldódott a probléma, bár azért ennyire hülye nem vagyok. Közlöm hogy xp telepítés miatt nem szoktam kihúzni az erősítőt, így aztán nyilván nincs mit rossz helyre bedugni, ha egyszer ki sem húztam. A hangfalat bekapcsolni pedig már akkor beszoktam amikor a gépet bekapcsolom, nyilván ha egy hetet szenvedek az audio codecs miatt, akkor egy hét alatt észre veszem hogy nincs bekapcsolva az erősítő. :) A probléma azzal volt hogy a netről kellett mindent leszedni, a slim drivers nevű program megoldott magától mindent, kivéve ezt az egyet, és csak nagy nehezen jöttem rá hogy melyik is a megfelelő amit le kell tölteni. Köszönöm még egyszer a válaszokat!
2013. jún. 21. 01:50
 5/6 csacsi2 ***** válasza:

Ennek örülök. Egy hibajelenségnek rengeteg oka lehet, amire több jó válasz is lehet. Minden esetre szerintem egyikünk sem javasolna, driver kereső programokat. Ezeket érdemes manuálisan a gyártó honlapjáról leszedni!Természetesen ehez tudnod kell a típusát, mert ha te nem tudod akkor aki segíteni akar az honnan tudná?!

A program amit használtál lehet most megoldotta a problémád, de nem javaslom a használatát! Előfordulhat, ha rossz drivert talál és telepít, akkor el sem fog indulni a géped.

Megjegyezném a válaszok nagyrészben a kérdésedből adódnak, mert a nincs hang sokminden lehet!Saját tapasztalat, hogy néha azok a dolgok nem merülnek fel amik az ember szeme előtt vannak és ez bárkivel megesik!

2013. jún. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"telepítés után minden drivert feltelepítettem az internetről, minden jó lett és minden működik de hang nincs a gépemen."


Most erre mit lehet írni. Eleve kizártad a rossz driver hibát, ekkor csak a csatlakozók maradnak a hiba okának. Mivel te ülsz ott, így csak abból tudunk dolgozni, amit leírsz illetve amit nem...

2013. jún. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!