Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy növelni a számítógépem...

Oerlikon kérdése:

Hogy növelni a számítógépem rendszer teljesítményét?

Figyelt kérdés
Felakarom rakni az F1 2012-t és minden zöld neki csak az op rendszernél ír ki pirosat (számítógép teljesítménye kérdéses). A proci, ram, VGA, hangkártya ezzekkel minden rendben. csak az operációs rendszernél írja ki a pirosat. Win7 Home premium 64 bitesem van fent. Régebben próbáltam felrakni Win7 Ultimate-val 64 bit, de erre is pirosat irt. Ötletek? Segítsetek lécci

2013. jún. 21. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Maga a játék 32 vagy 64 bites?
2013. jún. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt nem tudom ncore-l szedtem le a DVD5-s feltöltést. Köze lenne hozzá h milyen bites? a 32bitet a 64 bitesnek vinni kéne nem? csak fordítva nem müködik? Nekem meg 64 bites van. DE h a game milyen nem toom. és hogy toom megnézni?
2013. jún. 21. 12:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy derül ki a játékról, de a 32-64 bites kompatibilitás nem mindig működik zökkenőmentesen Windows-on. Amúgy lehet más is a probléma oka, ez csak egy tipp volt, hogy esetleg a 64 bittel van baja.
2013. jún. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kosz a valaszt. Akkor nem tudsz te sem erdemleges megoldas legetoseggel szolgalni?
2013. jún. 21. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!