Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom telepíteni a...

Miért nem tudom telepíteni a PhotoFiltre Studio programot win7-re?

Figyelt kérdés

Leszedtem egy trial verziót és lusta voltam keresni neki egy serialt, majd lejárt az egy hónap és azóta nem tudom telepíteni a gépre. teljesen kipucolom, újra rakom és megint azt írja, hogy lejárt a 30 nap regisztráljak. meg is tenném, de amikor beírom az utolsó karaktert is akkor sem változik aktivá az ok gomb! Mi ennek az oka? Hogy tudom telepíteni?

Minden választ előre is köszi!



2013. jún. 21. 12:46
 1/3 tabaki ***** válasza:

Valószínűleg nem jó a serial. A kipucolás amúgy nemigen változtat azon a tényen, hogy a program valahova feljegyezte az egykori telepítést, úgyhogy ezzel ne fáraszd magad.

Őszintén szólva, nem vagyok igazi partner a problémádban. Használj ingyenprogramot (mondjuk Gimpet), nem hiszem, hogy a PhotoFiltre Studio olyat tudna, amit mással nem lehet megoldani.

2013. jún. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lajos54 ***** válasza:

Tulajdonképpen tabaki megadta a megfelelő választ.

Arról van szó, hogy a Trial verziót azért adja ki a gyártó, hogy ki tudd próbálni a termékét, majd ha megtetszett, vedd meg. 30 nap erre bővel elegendő. És egy komolyabb gyártó valószínűleg nem hülye, hogy ne tudná, az idő lejárta után sokan megpróbálnak manipulálni. Ezért valahova a Registry háromszázmillió bejegyzése közé szépen az első telepítéskor beíródik egy azonosító, amit átlag földi halandó elég nehezen talál meg. Később hiába távolítod el a programot, és szedsz ki elméletileg minden nyomát, bármikor próbálnád újra feltenni, tudja, hogy már járt a gépeden, és a 30 nap lejárt. Legfeljebb egy teljes rendszer újratelepítés oldaná meg a dolgot, de valószínűleg elég kevesen vágnak bele ilyenbe újabb 30 napért.

2013. jún. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mészáros Tomi válasza:
[link] a magyar nyelvi fájl mellett egy súgót is találsz. A Ship*It oldalára mutat egy link a súgóból. 30 € körüli áron megveheted, és a vásárlás után megkapod e-mailben a nevedre szóló regisztrációs kulcsot.
2013. aug. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!