Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Formázott meghajtóról hogyan...

Formázott meghajtóról hogyan lehet visszanyerni adatot?

Figyelt kérdés
Ketté van osztva a HDD-m, egyik partíción a Windows van, másikon az adatok. Teljes formázást csináltam és a partíciók méretén is igazítottam. Az lett a nagyobb, amiről vissza akarok állítani egy-két dolgot, mert elfelejtettem lementeni :( Nincs rajta semmi jelenleg egy pár Mb méretű mappán kívül. NTFS fájlrendszerrel van megformázva. Milyen program alkalmas a legegyszerűbben visszaállítani a dolgokat?
2013. jún. 21. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyorsformázás esetén: unformat - Google-n utánanézel

A teljes formázás elvileg minden bitet nullára állít, szóval ez esetben sztem fölösleges próbálkozni.

2013. jún. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Recuva, az egyik legjobb ingyenes program, bár nem sok esélyed van az alapján ami írtál.
2013. jún. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

gyorsformázásnál amit az első írd de ha teljese formáztad és a partícoókat nem törölted akkor lehet hogy van rá egy kis esély vissza állítani..próbáld recuva -val mély vizsgálattal

[link]

2013. jún. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!