Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítsééég!? Floppy lemezel...

Cser Fülöp kérdése:

Segítsééég!? Floppy lemezel van bajom Segítséget ha tudtok minél hamarabb?

Figyelt kérdés
Kaptam egy Floppy lemezt mert apa még nagyon régen meghalt de anyával úgy egyeztek meg hogy ezt csak akkor kaphatom meg ha 18 leszek hát el jött az idő de valami hülye formátumban van MSDOS azt hogy tudom megnyitni vagy megnézni :(((( 18 évig vártam erre hogy meg kapjam kérlek titeket help!!!!!
2013. jún. 22. 09:58
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és ha meg akarom nyitni a Floppyt akkor azt írja ki hogy még nincs formázva Formázza most ott igent vagy nem?
2013. jún. 22. 10:01
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
fake
2013. jún. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Miért lenne fake ?
2013. jún. 22. 10:13
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha formatálod, törlöd! Xp n menni kellene neki. Win7 en nem tudom.
2013. jún. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem jó sehogy sem az a baj :D
2013. jún. 22. 10:20
 6/13 anonim ***** válasza:
Amikor még a floppy napi használatban volt, akkor is tudta mindenki, hogy ami egy flopyn van meg, az nincs meg. Legendásan megbízhatatlan és sérülékeny adathotdozó volt.
2013. jún. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nemáár rajt van a bankszála számom az apai örökségem :(
2013. jún. 22. 10:34
 8/13 anonim ***** válasza:

ezt biza buktad.

esetleg bemész egy számtechboltba, aztán megmondod nekik, hogy ezen van valami,csak nem tudod megnyitni. Talán kapsz valami féle infót vagy segítgséget

2013. jún. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kamu a kérdés.

Teljesen egyértelmű.


Az hogy mit örököltél, nem egy floppyn múlik, hanem az édeapád állítólagos halála utáni hagyatéki tárgyaláson készült hagyatéki végzésben le van írva.

Ha a hagyaték része volt a lemez is, akkor annak a tartalmáról is tudnia kellett a közjegyzőnek.

Egy bankszámla adatai pedig megvannak máshol is. Halott embernek nem lehet bankszámlája, azt valakinek örökölnie kellett (akitől levonták például a számla havi költségeit.


Szóval ez a kitalált kérdés több sebből vérzik. Szerintem most töröltessed ki, hogy ne röhögjenek rajtad túl sokan.

2013. jún. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hova legyen hagyatéki tárgyalás te nyomortanyai lakos mikor 3 éves voltam és az adatokat erre a flopyra mentette le nekem te pusztulat fejű Ide figyeljél ha szerinted ez fake akkor takarodj innen el te gyászkereszt temetőben sokkal jobb a kilátás veréb pusztulj oda
2013. jún. 22. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!