Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok Instgramon...

Hogyan tudok Instgramon regisztrálni számítógépen? Valami program csak van.

Figyelt kérdés
2013. jún. 22. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Valami kereső is létezik.

[link]

2013. jún. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Háát kössz... Azt hiszed még nem néztem meg.... Hát akkor elég buta vagy!! Már egy 1 órája itt szenvedek vele,ha nem tudsz értelmeset írni, akkor inkább ne írj!!!
2013. jún. 22. 12:06
 3/6 A kérdező kommentje:
Semmi hasznosat nem olvastam, ezért kérdeztem meg!!!! Egyébként nem ez az oldal lényege?????
2013. jún. 22. 12:10
 4/6 anonim ***** válasza:

"Valami program csak van."

Ebből számomra az derült ki, hogy egyet sem láttál még.

Innen arra következtettem, hogy nem jutottál el a keresőig.


Jó, viszont kommentedből ítélve csak a jó találatokig nem jutottál el.


Ez esetben tessék, egyszer már összegyűjtöttem valakinek:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

2013. jún. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerinted idáig nem jutottam el????!!!! Átböngésztem az összes kérdést de semelyik sem ér semmit!!! Inkább megkérdezek egy olyan személyt aki ért is hozzá nem bemásolgat! Köszi azt mindenki tudja, ettől enm lettél okosabb!! ha te is végigböngésznéd a kérdéseket látnád semmi hasznos nincs benne!
2013. jún. 22. 12:30
 6/6 anonim ***** válasza:

"ha te is végigböngésznéd a kérdéseket látnád semmi hasznos nincs benne!"


Én végigböngésztem. Ebből született az előbb belinkelt válaszom, ami bizony valakinek hasznos volt. Van benne 3 konkrét ötlet. Nem az én érdekem kipróbálni, mert neked kell. Örülj neki, hogy van egy szerencsétlen barom (én), aki guglizik helyetted és összegyűjti neked a releváns találatokat.


"Szerinted idáig nem jutottam el????!!!!"

Honnan tudnám, hogy mit próbáltál már ki? A kérdésed mögé odabiggyesztett mondatod továbbra is azt sugallja, hogy semmit, és még mindig nem cáfoltál rá.


Nem felháborodni kell, hanem leírni, hogy "Sajnos a Bluestack, az Instagrill és a web.stagram.com nem működik, vagy ezért és ezért nem jó. Valaki tud alternatív megoldást?".


Tudod, erre való a leírás mező, a kérdés alatt. Leírni a problémád körülményeit: mit szeretnél, hogy próbáltad, milyen nem várt dolog történt, mi nem működött.


Segíts, hogy segíthessünk.


-*-


Ezek sem jók? (és előre bocs, de másolgatni fogom a linkeket):

[link]

[link]

[link]


-*-


Itt fejeztem be.

2013. jún. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!