Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik ilyen program? Android...

Létezik ilyen program? Androidos telómmal hozzá férhetnék a PC adataimhoz stb?

Figyelt kérdés

2013. jún. 23. 00:24
 1/10 anonim ***** válasza:

például

teamviewer (távoli asztal kapcsolat)

google drive (felhő alapú adatelérés)

dropbox (úgyszintén)

2013. jún. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

megoszthatod FTP-n,

http-n (HFS http szerver)

dropbox,

google drive

stb. dropboxot használom két gép közötti adatok szinkronizálására, elég jó.

2013. jún. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen létezik, de ahhoz kell wifi és csak azt látod, amit megosztasz a belső hálózaton, számítógépről.


Én Es File Explorert (Nem tudom, hogy kell-e hozzá root) szoktam használni. Volt hogy még filmet is néztem úgy, hogy a gépről játszotta le a telefonom.

2013. jún. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ahogy írták, különféle adatokhoz különféle alkalmazások passzolnak. Akár a zenéidet is elérheted valamilyen DLNA klienssel, annélkül, hogy le kéne töltened őket.


Ezen kívül távoli hozzáféréssel is beléphetsz a gépedre (pl. terminal services, logmein).

2013. jún. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Van, wifim. De a kérdés telóra PROGRAM
2013. jún. 23. 17:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha elolvasnád a válaszokat észrevehetnéd, hogy túl általánosan kérdeztél. Különböző módon érheted el a PC-det, és különböző adatokhoz férhetsz hozzá, de ez mind attól függ, hogy milyen adatokat szeretnél elérni. Pontosítsd a kérdést és írunk program nevet is. Csak lécci ne kiabálj.
2013. jún. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"telóra PROGRAM"


amit felsoroltunk mind működő megoldás telefonra, nem tudom mit nem értesz ezen...

2013. jún. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sikerült! Google Drive! :)
2013. jún. 24. 00:41
 9/10 anonim ***** válasza:
a dropbox jobb választás lett volna mondjuk, hogy ne kelljen felmásolni mindent online, mert az automatikusan szinrnizál..de ha tetszik az is, akkor oké.
2013. jún. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Google drive hogy lehet adatot letölteni?
2013. jún. 26. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!