Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy csináljak meg offer/surve...

Hogy csináljak meg offer/survey-ket?

Figyelt kérdés
Gondolom már páran voltak úgy, mint én, hogy leszerettem volna szedni egy programot, de ahhoz valamilyen survey-t kellett csinálni. DE nincs kedvem több ezer forintot kifizetni, mert nekem mindig ilyen telefonos dolgot ad be, ami csak úgy megy, ha telefonszámom megadom és elküldök egy sms-t ( persze ez is ezresekbe kerül). Szóval erre szertnék valamilyen választ/segítséget kérni. Már nagyon zavar hogy piti kis programokért is ilyet kér. A legrosszabb, amikor melléírja, hogy "without survey" és amikor megnyitom a winrar fájlt, akkor az jelszavazva van, de a jelszót letölthetemm ha csinálok egy survey/offer-t. -.- Szóval legyen szíves mindenki, aki tud valami megoldást, az írja le nekem. :)

2013. jún. 23. 00:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen programról van szó? Ha hack, feltörés, bármilyen törvénytelen dolog akkor szándékosan van ilyen oldalon. Nem létező (még ki nem adott programok/játékok vagy azokhoz szükséges jelszavak) is ilyen helyen vannak, hogy a "semmit" véletlenül se tudd elérni.


Ha valami hivatalosan elérhető azt más forrásból elérheted ingyen is. Megkerülni nem tudod amúgy, direkt azért vannak ilyen oldalak.

Amikor pedig innen töltenél csak gondold át: az emberek mindenfélét terjesztenek és egyre szélesebb körhöz jut el egy tartalom; ha ez igazi lenne akkor biztos hogy más ingyenes módon is terjesztenék még tíz másik forrásból.

2013. jún. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja, magyarán hagyd a fenébe, mert biztos nem létező dolgot akarnék pénzért rád sózni és még reklamálni sem fogsz tudni sehol...
2013. jún. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hack programról van szó, de néztem is róla videót, alatta kommenteknél pedig mindenki írta, hogy nekik megy. Akkor ők hogy szedték le? :/
2013. jún. 23. 10:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Tipikus csali. Készítenek egy videót, amin úgy tűnik hogy valami működik, általában már az eredmény is előre le van programozva hogy az ugorjon fel mintha a program csinálta volna egy szervert elérve.

Fantomközönséget lehet kreálni ahol téged úgy tévesztenek meg hogy hamis pozitív visszajelzésekkel azt a látszatot keltik hogy a tartalom valódi, működik és népszerű, míg a negatív kommenteket törlk.


Majdnem teljes bizonyossággal ki lehet jelenteni hogy ha hack, akkor az átverés: vagy pénzlehúzás vagy vírus.

2013. jún. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát meggyőztetek :D Inkább hagyom az ilyneket.
2013. jún. 23. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!