Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ajánlanátok már valami jó...

Ajánlanátok már valami jó progit, amivel videóról mp3-ba tudom tömöríteni a hangot?

Figyelt kérdés
Eddig a free flv mp3 convertert használtam, de úgy látszik, mégsem ingyebnes, és a regisztrálással is gondok vannak. Hiába regisztrálok, nem ad kódot, amivel használni tudnám, viszont a használathoz meg kéri. Ez is biztos csak egy próbaverzió volt. Már nagyon el vagyok keseredve, hogy semmi programot nem ismerek...
2009. okt. 13. 10:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
na ezt majd nekem is áruljátok el lécci
2009. okt. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A FormatFactory-t próbáld ki, leszedi a hangot a filmekről.

(kivéve dvd-video)

[link]

2009. okt. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. De a hangot milyen formátumban menti el?

Mert nekem mp3-ba kellene...

2009. okt. 13. 14:55
 4/12 A kérdező kommentje:
És evvel egyszerre több számot is tudok tömöríteni?
2009. okt. 13. 14:57
 5/12 anonim ***** válasza:
Persze, egyszerre többet is beolvastathatsz. Mp3-ba mentésnél bitrátát is állíthatsz.
2009. okt. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Azt áruld el még légyszíves, hogy hogy tudok egyszerre több számot tömöríteni, mert nekem csak egyesével sikerült...
2009. okt. 14. 17:27
 7/12 A kérdező kommentje:
Hoppá! Bocsi másik programról beszélek, hogy egyesével tudok csak tömöríteni. Amit Te írtál programot, nem tudom letölteni, mert azt írja ki a gépem, hogy sérült a fájl és nem tudja letölteni( az origo szoftverbázison),pedig már 3x próbáltam. Egy másik oldalon meg csak a 40 napos próbaverziót tudnám letölteni. Nincs valami ötleted?
2009. okt. 14. 17:54
 8/12 anonim ***** válasza:

[link]

a FormatFactory ingyenes program...

Lenyitod az Audio-t> beállítod az Mp3-at> Fájl hozzáadása>elnavigálsz a mappához> kijelölöd az összes konvertálandót(ctrl+a)>Kimenet beállítása/bitarány sorba belekattintva a lenyíló füllel állíthatod a bitrátát>OK>Ok> Indítás...

Beállításoknál a célmappát változtasd kedved szerint a Beállításoknál, de csak a program újraindítása után fog abba a mappába menteni, amit kijelöltél...

2009. okt. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ennél is azt írja ki, hogy a forrásfájl olvashatatlan és vegyem fel a kapcsolatot a kiszolgálóval.

Mi lehet a baj? Elképzelésem sincs...

2009. okt. 15. 10:50
 10/12 anonim ***** válasza:
Mekkora ez a videó? Töltsd fel valamelyik oldalra, ránézek. 100Mb-ig pl erre is, csak a letöltési időt állítsd át pár napra>>> [link]
2009. okt. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!