Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MOST MIT CSINÁLJAK?

Gergely123 kérdése:

MOST MIT CSINÁLJAK?

Figyelt kérdés
az van hogy amikor a windows xp-s gépemet átakarom tenni windows 7 re beis rakom a telepitő lemezt de az egyszerüen nem jön be simán elindul ujra a gép és ekem ugy kéne hogy ahogy kapcsol be induljon a telepitő
2013. jún. 23. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

boot sorrend.


de fogadok hogy gözöd nincs mi az.. meg a biosrol sem..


szerintem kérj meg egy hozzértöt. a windows telepités nem a tovább gomb nyomkodésábol ál csak

2013. jún. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Így van. Valószínűleg már a lemez kiírásakor elrontottad.


Hogy is írtad ki?

2013. jún. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem én irtam ki hanem egy haverom és már egcsináltam szóval nemis ez lenne a probléma hanem az hogy az egészet azért vettem hogy az a hülye ac 3 fusson végre rajta de még mindig nem fut moist már végre feltelepült de azt irja hogy az C3SP.exe működése leállt erre van valakinek vmi megoldása tényleg nagyon lekötelezne vele pls help
2013. jún. 23. 19:46
 4/5 anonim ***** válasza:

persze.. vidd el olyanhoz aki ért hozzá...


már leirtuk.. nem elég a tovább gombot nyomkodni.

2013. jún. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Neked mi bajod azt kérdeztem mit csináljak az ac3-el hogy működjön ha a windowsra célzol az már meg van és fut a win7 szval léccives azt ird inkább mit lehet tenni az ac3sp.exe működése leállt-ellen hogy fusson mert ez a játék 8000ft-omba került szeretnék jáccani vele
2013. jún. 23. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!