Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha veszek egy új gépet vagy...

Ha veszek egy új gépet vagy laptopot akkor hogy tudom felosztani a merevlemezt? (Lent)

Figyelt kérdés

Tehát veszek egy laptopot mondjuk amin nincs operációs rendszer. Ha azt akarom, hogy a benne lévő winchester úgy meg legyen osztva, hogy leválasztok egy mondjuk 50gigát a windowsnak azt, hogy tudom megcsinálni? Még a windows telepítése előtt vagy miután felraktam a windowst utána külön lehet vhogy venni? Vagy ezt hogy kéne megcsinálni?


válaszokat előre is köszönöm :)



2013. jún. 23. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
már telepítés előtt megoldható. Ez az egyszerűbb módja, persze lehet utána is...
2013. jún. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és ezt hogyan kell megcsinálni?
2013. jún. 23. 20:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor a Windowst telepíted, ki kell választani, hogy hova rakja. Ennél a lépésnél, vagyis a Windows telepítőben, a telepítési hely kiválasztásánál szabadon tudod darabolni a merevlemezedet.
2013. jún. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2013. jún. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
értem, köszi és ha feltelepítem a windowst akkor alapból honnan fog bootolni?
2013. jún. 23. 20:51
 6/6 anonim ***** válasza:
amelyik meghajtóra telepíted, arról
2013. jún. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!