Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Multi Theft Auto -n mondanátok...

Multi Theft Auto -n mondanátok jó RP szervereket?

Figyelt kérdés
De ne a SeeMTA -t, mert az teli van modokkal... Olyan kéne, amin nincs sok mod, vagy esetleg egyáltalán nincs

2013. jún. 23. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincsen jó rp szerver, hidd el, ezt olyan ember mondja most neked, aki Fayon rendőr leader volt.. See-n meg rendőr hadnagy. Nincs, mindenhol szemetek az adminok, engem pl David Morello ( Tofu Murai ) kivágott cheat miatt ( nem cheateltem) elmondtam 100x nem is volt bizonyíték, szóval FAY nem jöhet szóba mert ott annyit érsz mint a földön 1 szardarab... See MTA-ra fölmentem hát. első MP-be megöltek, jelenleg NINCS jó mta szerver
2013. jún. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az SeeMTA laggol, mint a szar... A SeeRPG -t akarom, de az már nincs... :'(
2013. jún. 23. 23:13
 3/12 anonim ***** válasza:
See RPG is egy fos, hidd el én LVL 3-an úgy kerültem be hogy : " Pls inveljetek :D " Fay ilyen szempontból jobb hogy ott KB lvl 9 a minimum, és nagyon rpsnek kell lenni, de ott meg az a baki, ha nem tetszel az adminnak pápá
2013. jún. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
2013. jún. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 ReGaSs válasza:
SweetMTA.
2013. jún. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Tévedtem... Mégis jó a SeeRPG!!!!!! :)))))))

Ez az!!!!! Újra lett kedvem ehhez az egészhez!!!!

Mindenki RP -s, segítőkészek az adminok, gyors reagálásúk, nem néz le senki, nem Dm -elnek!!

Erre vártam, ez hiányzottt!!! :DDDDD

2013. júl. 1. 00:01
 7/12 anonim válasza:

EvOluTiOnMTA:RP Egy nagyon klasz MTA RPG szerver ismered akkor játsz!

Ha nem akkor gyere fel próbáld ki TETSZENI FOG!!!


Nagyon jó szeró!

-Kedves adminok

-100 slot

-RPG mod

-Laggmentes

-Crashmentes

-A legrpsebb szerver király player


Oldal: www.ev-se.tk


TS3: server.ev-se.tk:9987

2013. nov. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Pedig nagyon is van jó MTA RPG szerver.Csak nem magyar, de kapsz rajta magyart.Meg kell tanulni ANGOLUL.SEEMTA olyan paraszt szerver, másik RP sen életemre tör, ki akar nyirni, ott a rendőr orditok h segitsen, le sem szar,elfutok a rendörségik ott is baszo**at a fickó, elöveszi a pisztolyt, meglő én is elkezdtem lőni, aztán engem és haverom vitték be , az meg elszaladott!!!! bolond szerver,rendörök

Meg vagy kötve mind állat.2 éve RP-zek elismert angol szerven rendörként, förtelem ,hogy milyen 10 évesek a rendörök a magyar szervereken!AMI MAGYAR AZ F**S!

2014. júl. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Amúgy tudom nem ide jön, de a SeeMTA nem csak a modok miatt laggol sőt az nem esz annyit, hanem azért mert egy hulladék az egész. Direkt úgy van megcsinálva, hogy a szkriptek nagy része kliensoldalon fusson (pl.: az egész chat), emiatt kisebb a szervergépigénye, de jól leterheli a játékosokat.
2014. nov. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Egyénként a SeeMTA nem csak a lagg miatt szar. Egyáltalán nem RolePlay ami ott megy. Mindenkinek csak a pénz, a vagyon, meg a PP számít kb., már régóta nem az rp-ről szól.
2014. nov. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!