Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan skype verziót keresek,...

Ékes Irén kérdése:

Olyan skype verziót keresek, ami a csetelés közben írott szöveget magyarról angolra fordítja. És persze fordítva is. Létezik ilyen? Keresgéltem, de nincs találat. Köszönet, ha valaki reagál a kérdésemre!

Figyelt kérdés
2013. jún. 23. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:

"Olyan skype verziót keresek"


skype-ból csak egyféle van.

Az meg ilyet nem tud, tudtommal.

Ajánlom figyelmébe:

[link]


oda-vissza működik, csak be kell másolni a szöveget a négyzetbe, aztán átváltani, hogy melyikről melyikre fordítson.

2013. jún. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, ezt a módot alkalmazom, órákig tartó csetelés esetén fárasztó, és hosszadalmas művelet, de tudom, hogy lehet másként is. És abban teljesen igazad van, hogy ilyen skype verzió nincsen, rosszul fogalmaztam. Azóta viszont megtudtam, hogy a bohóchal program telepítése ezt megoldhatja. Megpróbálom.

Ezer köszönet, hogy válaszoltál!

2013. jún. 24. 18:27
 3/3 anonim válasza:

[link]


ez jó hozzá. csak telepíteni kell

2013. okt. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!