Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adott egy cd lemez. Rá van...

Adott egy cd lemez. Rá van írva 1x-48x. Miért tudom minimum 10x-esen írni? Szeretnék 4x-es sebességgel írni de 10 a minimum.

Figyelt kérdés

#sebesség #cd #írás #író profram
2013. jún. 24. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
sajnos az Íród nem képes 10 x-nél lassabban írni.
2013. jún. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs arra mód, hogy ezt kiküszöböljem?
2013. jún. 24. 17:21
 3/8 anonim ***** válasza:
A CD írásnál szerintem nem oszt nem szoroz, hogy 4 vagy tízszeres az írás sebessége...
2013. jún. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Psx játékot szeretnék kiírni. Ott számít. Megörültem, hogy jött egy hozzászólás amivel tudok valamit kezdeni. . .
2013. jún. 24. 17:56
 5/8 anonim ***** válasza:

1. Nem írtad, hogy mit akarsz írni...

2. Ha tisztában lennél a CD olvasok lelkével akkor tudnád, hogy igazat írtam...

3. Csak két link, ahol a 4szeresen, sőt az EGYSZERESEN kiírt lemezt sem olvassa a PSX...


Bírom a hozzá nem értőket, mikor kioktatják az embert...



[link]


[link]

2013. jún. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti, Te nem válaszoltál a kérdésre. Míg az első válaszoló igen. Utána feltettem egy kérdést és a kutya sem kérdezte hogy van a különbség. :) Amúgy hogy lezárjam, az a probléma hogy nem 4x-es sebességgel írom ki. De köszönöm a hozzászólásodat. béke
2013. jún. 24. 19:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez meg azért van, mert sokszor 5 lapon keresztül megy a problémamegoldás - pl nálad a 4szeres sebességgel - mire fél nap után kiderül, hogy azzal a probléma nem oldódik meg, mivel a kérdező rosszul közelíti meg a kérdést, mivel nem ért hozzá. Ilyenkor illik díjazni a kissé elkanyarodó választ, mivel jószándékú...
2013. jún. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
... ahogy valószínűleg nálad sem az írás sebessége a probléma oka. Peace...
2013. jún. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!