Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet lemagyarosítani...

Kulmiy kérdése:

Hogyan lehet lemagyarosítani a Assassin's Creed 3-at.!?

Figyelt kérdés
valaki segítene végre azt meghálálnám sehol nem találom a magyarosítást órákat szenvedek vele hogy keresem kutatom segítsem már valaki!(:
2013. jún. 25. 10:06
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Szerintem valaki segített neki - rajtam kívül -, mert szegény még írni sem tud. :)


Elég fájó az, hogy mostanában az a "stréber" és az "húzzon a *******, aki elyretesz egy egyszerű nyelvi tévedést - és segít a másiknak.

2013. jún. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 tabaki ***** válasza:

De ha egyszer úgy szereti a nyelvi tévedéseket!

Például most is: Mivel a suliban minden stréber okosabb volt nála, most azt hiszi, hogy mindenki, aki nála okosabb, az stréber. A logikai baklövés az oda nem illő kifejezés köntösében jelenik meg. Lám, így vezet a következetlen gondolkodás pongyola nyelvhasználathoz, s végül akár lemagyarosításhoz.

Kérdező, nem minden rovar bogár!

2013. jún. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Ennyi trollt egy helyen...
2013. jún. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 tabaki ***** válasza:

Troll, nem troll, a probléma meg van oldva, lehet offolni.

Azt aláírom, hogy ma kissé kötekedő hangulatban vagyok.

2013. jún. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Éngem nem tudtok fölidegesíteni nem szokásom nézni a billentyűzetet mikor irok ezért gyakran ejtek hibát..
2013. jún. 30. 20:17
 16/28 A kérdező kommentje:
5-ös a nyelvtan
2013. jún. 30. 20:19
 17/28 A kérdező kommentje:
Annyirra le szarom ki mit gondol rólam áljon elém akkor ugasson...(:
2013. jún. 30. 20:23
 18/28 tabaki ***** válasza:

Az elgépelés bocsánatos, abba mindenki beleesik, nem erről volt szó. Szegény magyartanárod, milyenek lehetnek az osztálytársaid...

P.S.: Rám is a frász jön, ha mögöttem kezdenek el ugatni.

2013. jún. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Állj elém, akkkor ugass.
2013. júl. 1. 08:21
 20/28 tabaki ***** válasza:
Minek? Ha eddig nem értettél a szóból, ezután se fogsz. Mivel nem vagyok izomagy, valószínűleg le tudnád tépni a fejemet, ha ez vigasztal. Én nem szoktam olyasmiben keménykedni, ami nem nekem való...
2013. júl. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!