Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet lemagyarosítani...

Kulmiy kérdése:

Hogyan lehet lemagyarosítani a Assassin's Creed 3-at.!?

Figyelt kérdés
valaki segítene végre azt meghálálnám sehol nem találom a magyarosítást órákat szenvedek vele hogy keresem kutatom segítsem már valaki!(:
2013. jún. 25. 10:06
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Oké de nem értem, ha kérdezek valamit, akkor mért jön ide a nyelvtan?Ez volt az első hogy egykis hibát ejtettem, és máris mindenki csak a nyelvtannal törődik itt a tanárok nem nyalják a gyerekek seggét nem tanították nekünk soha hogy hova kell vesszőt tenni,és a mondat végi írásjeleket sem igazán tanították egy kis szaros faluban lakok itt nem törődnek a nyelvtannal csak a matekkal, fizikával, meg a kémiával.
2013. júl. 2. 08:58
 22/28 anonim ***** válasza:

Az elején nem is történt semmi. Még csak nem is a stilisztika miatt írtam. Egy tévedést javítottam. Erre jött a következő komment, ami a hibát akarta megerősíteni, ordenáré stílusban. Utána reagáltál, szintén nem valami szép módon.


Úgy, hogy a kérdésre a válasz végig ott volt az első kommentben, csak a "magyaritás kontra magyarosítás" kérdés mellett nem lehet elmenni szó nélkül, ha ez a téma.


Ha, teszem azt, az első kommentemre annyi lett volna reakció, hogy "Ok, köszi", nem lett volna semmi.

És a második kommentelő nem erősíti tovább a tévedést...


Szóval itt csak túl lett ragozva egy tévedés, amit jobb kijavítani, mint hibásan tudni.


A elyesírás csak nagyon drasztikus esetekben szokott érdekelni, ahogy az elgépelés is - én is számos hibát vétek, elsősorban a billentyűzet okán, így abszolút toleráns vagyok, ahogy elvárom, hogy velem szemben is azok legyenek.

De, amikor valaki azt írja - hogy más példával éljek -, mondjuk hogy "Unszimpatikus", akkor is felszólalok, mert ezt a szót a "köz" tévedése eredményeként használják - a elyes kifejezés ugyanis az antipatikus.


És azért kell szólni, hogy "bocs, de tévedsz, ez így nem jó", mert akkor a magyarítás elyét is átveszi a magyarosítás, az antipatikusét az unszimpatikus és így tovább, és akkor - szeirntem - sérült, csonkított lesz a nyelvünk.

2013. júl. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 tabaki ***** válasza:
2013. júl. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Miért töltöttél föl egy MAGYARÍTOTT játékról képet, aminek a felirata még magyarosítva is van?
2013. júl. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 tabaki ***** válasza:

Hajh, igazad van, akkor ez se fog tetszeni:

[link]

:(

2013. júl. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Hatalmas :D


A következő rész meg a Tenkes kapitány címszó alatt fog menni?:D

2013. júl. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 tabaki ***** válasza:
Ahá, kifigyelted a csaj mögött a labancokat! :D
2013. júl. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
3 old- első válaszoló teljesen egyetértek veled!.
2013. júl. 5. 18:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!