Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek a Windows...

Mi a véleményetek a Windows 8-ról? (nem játékra! ) Többi lent.

Figyelt kérdés

Ki szeretném kérni a véleményeteket a Windows 8-ról. A gépünket most kéne újratelepíteni, de nem döntöttük még el, melyik legyen.

Én a 8-at szeretném, nekem nagyon tetszik, szép a felülete, okos és testre szabható. Szerintem, gyorsabb, mint a Windows 7 és sok mindenben tovább van fejlesztve.

A kérdés: gyorsabb, stabilabb, fogyasztása jobb, vagy rosszabb, be-és kikapcs mennyi idő kb., megbízhatóbb -e, mint a Windows 7?

(nem játék szempontjából)


Nem "szar, utálom, fúj" válaszokat várok, hanem elsősorban személyes javaslatokat, tapasztalatokat.


Köszönöm előre is!



2013. jún. 25. 13:51
 1/6 Emberek ***** válasza:
100%

igaz még nem használtam a 8-at, de szerintem is jó maga a rendszer szép meg minden, csak kicsit hibás (ezért én csak az 1. szervizcsomag megjelenése után fogom feltenni...)

így igaz nem teljesen válaszoltam a kérdésedre, de remélem segítségedre voltam

2013. jún. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. jún. 25. 14:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha érdekel, hogy milyen, nyugodtan próbáld ki. Ha nem tetszik, akkor simán visszarakod a 7-et és kész. Még én sem próbáltam, majd a 8.1-es javításra leszek kíváncsi.
2013. jún. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Valaki, aki már próbálta, vélemény??

2013. jún. 25. 14:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Kb 1 hónapja nyúzom reggeltől, estig, és més semmi hiba nem volt vele. letöltök, telepítek, videót vágok, stb. eddig tökéletes és nagyon stabil. való igaz, hogy gyorsabb minden tekintetben az elődjénél.

azt elmondhatom, hogy ami a 7-en ment, az elviekben megy win 8 on is.

Nekem egy igazán gyengécske gépem van, win7, és win 8 al egyaránt, és így boot-ol: http://www.youtube.com/watch?v=g8hbxDmQymU

2013. jún. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

az szép!

Kösz a választ!

2013. jún. 25. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!